Michaela Ochotská

Michaela Ochotská a Lukáš Rosol  Foto:
Literární pornografie se konečně dostala na filmová plátna. V den slavnostní premiéry u vchodu do kina stály hloučky dívek a žen toužících po Christianovi Greyovi, aby mohly při pohledu na jeho nahé...
Michaela Ochotská je těhotná. Miminko dala Lukášovi k narozeninám! Foto:
Modetrátorka Michaela Ochotská porodila! Michaela ochotská a Lukáš Rosol pojmenovali svého chlapečka po slavném tenistovi. Že by Berdych Rosol?
moderátorka Michaela Ochotská Foto:
Stále zamilovaná Míša s Lukášem plánovali na letošek svatbu, tu ale museli odložit kvůli jiné radostné události. Míša je totiž v pátém měsíci těhotenství a konečně prozradila pohlaví miminka!
Michaela Ochotská je těhotná. Miminko dala Lukášovi k narozeninám! Foto:
Byla to láska jako trám, půvabná blondýnka se zakoukala do tenisty Lukáše Rosola a dala vale práci. A po roce přišla další radostná zpráva!
Michaela Ochotská je těhotná. Miminko dala Lukášovi k narozeninám! Foto:
Modelka a herečka Michaela Ochotská (29) si spíše než práce v Čechách užívá cestování. Teď se především soustředí na svatební přípravy. Veselka je totiž už za dveřmi.
Po Kim Kardashian a Kanye Westovi se letos můžeme těšit ještě na tyto veselky. Napiště nám, zda s námi souhlasíte. Vydrží těmto párům jejich štěstí?
Herečka Jana Švandová vypadá neuvěřitelně Foto:
Herečka Jana Švandová se rozhodně nechystá do důchodu. Postavu má jako ve dvaceti, sexy střih platinových vlasů jí neuvěřitelně sluší, a navíc se vášnivě věnuje golfu. Právě se vrátila z dovolené v...
Lukáš Rosol má rád módní trendy Foto:
Jeden z nejlepších českých tenistů Lukáš Rosol (28), si dal rande v novém obchodě a pak šel se svou láskou na premiéru do kina.

reklama

reklama

reklama