Michal Janotka

Video VIP zprávy: Našim tvářím na TýTý to opravdu seklo Foto:
Předávání cen TýTý je také přehlídka vkusu i nevkusu všech zúčastněných. Pojďme se podívat, komu to tentokrát seklo, a kdo na pomyslném žebříčku vkusu propadl až na samé dno.
Video VIP zprávy: Sandra Parmová to rozpálila na lyžích Foto:
Moderátorka Odpoledních zpráv Sandra Parmová patří k nejkrásnějším a nejvíc sportovně nadaným ženám na obrazovce FTV Prima.
kalendar Je Prima byt spolu koláž Foto:
Třináct osobností zpravodajství a publicistiky TV Prima a jejich rodinní příslušníci zdobí nový exkluzivní charitativní kalendář „Je Prima být spolu ...také v roce 2015“, který pomůže Sdružení SOS...
Soužití na dálku si vynahrazují častými a dlouhými dovolenými Foto:
Moderátorka Sandra Parmová (28) přiznala, že pendlování v lásce mezi dvěma městy dává někdy pořádně zabrat. Její přítel, reportér Michal Janotka (29) totiž pracuje a žije v Brně a ona zase v Praze....
Sandra Parmová si je se sestrou velmi podobná Foto:
Moderátorka Sandra Parmová si je se svou sestrou Adélou neskutečně podobná. Jenže zatímco Sandra uvádí Odpolední zprávy na Primě, Adéla ještě studuje. A to dokonce až ve Finsku.
Bára Kozáková z Krimi zpráv na Prima family si ani ve vinohradském divadle při předávání cen TýTý nedala pokoj a se svým kolegou Michalem Janotkou probírala pracovní záležitosti.

reklama

reklama

reklama