Microsoft

Bill Gates Foto:
Zakladatel Microsoftu ztratil na jeden den svou pozici nejbohatšího člověka na planetě.
Závěr roku trávil George Lucas v Malých Antilách na superjachtě Tatoosh spoluzakladatele Microsoftu Paula Allena. Foto:
Výrazná postava amerického filmového průmyslu a mnohonásobný dolarový miliardář George Lucas (71) se především ságou Hvězdné války a tetralogií Indiana Jones zajistil na sto přepychových životů...
kondom na banánu Foto:
Vědci z univerzity ve Wollongongu představili nový prototyp prezervativu, který by měl výrazně zlepšit požitek ze sexuálních aktivit. Projekt částečně zastřešuje bývalý šéf Microsoftu Bill Gates.
Bill Gates na Harvard přišel v roce 1973 a o dva roky později se na ni vykašlal, aby založil se svým kamarádem z dětství Paulem Allenem Microsoft Foto:
Bill Gates, zakladatel americké společnosti Microsoft, před několika kdy předvedl novou technologii, díky které jsme schopni vyrobit pitnou vodu z lidských výkalů.
Richard Krajčo na sebe vychrstl kýbl ledové vody! Foto:
Zpěvák, po kterém vzdychají stovky a stovky fanynek, se musel potýkat s něčím, co by se dalo lehce označit jako studená sprcha. I když o klasickou sprchu tu nejde.
Tihle pánové jsou opravdu za vodou Foto:
Tak tohle je opravdu raritka. Zatím neexistuje žádné jiné selfie, na kterém by byla solventnější partička. Zleva jsou na ní zakladatelé Microsoftu Bill Gates a Warren Buffet, posledním z trojice je...

reklama

reklama

reklama