milionář

Z bezdmovce milionářem.  Foto:
Několik let žil na ulici, kde málem i zemřel. Nyní díky svému úspěchu pomáhá ostatním bezdomovcům.
Kalel Langford Foto:
Kalel Langford (14) se šel s rodiči projít do národního parku. Tahle obyčejná procházka se ale už po 30 minutách změnila v neuvěřitelný zážitek!
Po nárazu auto okamžitě explodovalo Foto:
Upozorňujeme, že následující video je pouze pro silnější povahy a může vyvolat pocity úzkosti.
Zlatokopky  - Obrázek 6 Foto:
Podle dlouholetého výzkumu jedné nejmenované internetové seznamky, kterého se zúčastnili milionáři z celé Velké Británie, se zjistilo, které ženy bodují u movitých mužů.
Vraždící Slovenka si nedá pokoj Foto:
Mária Kukučová je Slovenka, která čeká ve španělské cele na soud. V dubnu 2014 údajně zastřelila svého ex ve španělské haciendě.
Video VIP zprávy: Leoš a Petra se neustále scházejí a rozcházejí Foto:
Tak jsme se konečně zase dočkali! Poté, co nás opustila Džambulka a říčanský démon Rychtář a ochránce odložených žen Macura už nemají čím bavit národ, bylo v české kotlině chvíli tak nějak smutno. Už...
10 neznámých faktů o filmu Harry Potter  Foto:
Magazín Heat nedávno uveřejnil seznam nejbohatších lidí pod třicet žijících v UK.
Milionářský synek Victor Micula Foto:
Milionáři prý mají jednoduchý život, za peníze se přece dá koupit (téměř) vše? To si alespoň všichni myslí, milionářský synek Victora Micula ve škole ale narazil! Co provedl?
Míša Maurerová se ukázala na veřejnosti s novým přítelem Foto:
Herečka neměla v poslední době příliš štěstí, manžel ji opustil kvůli nevěře, nevyšel jí ani další vztah s milionářem... Nyní je ale všechno jinak!
Zabila ho? Po Mayce Kukučové pátrá policie.  Foto:
Sexbomba Mária (24), která je podezřelá z vraždy britského milionáře Andrewa Busha († 48) v jeho vile ve Španělsku, skončila v cele předběžného zadržení. Ta může trvat až čtyřicet dní, a pokud bude...
Zabila ho? Po Mayce Kukučové pátrá policie.  Foto:
Španělská policie podezřívá dvacetiletou slovenskou modelku Mayku Kukučovou z vraždy britského milionáře. Její bývalý přítel, obchodník se zlatem Andrew Bush, byl totiž o víkendu brutálně zavražděn...

reklama

reklama

reklama