Miloš Zeman

Misha se stane nejmladším držitelem státního vyznamenání! Foto:
Česká internetová hvězda se po svých mezinárodních úspěších dočká té nejvyšší pocty.
Nikol Švantnerová bude hostem ve studiu TOP STAR magazínu. Foto:
Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!
Nicholas Winton. Foto:
Hrdina Nicholas Winton zemřel ve věku 106 let. Za život mu vděčí stovky dětí, které zachránil v roce 1939. Díky němu tehdy odjelo "Wintonovými vlaky" z Československa 669 dětí.
Krtek a panda ničí všechno, co bylo na krtečkovi krásné Foto:
Krtek a panda to dali dohromady v novém česko-čínském seriálu. Tvůrce krtečka Zdeněk Miler musí rotovat v hrobě.
Stanislav Gross Gross ve 45 letech podlehl těžké nemoci Foto:
Dnes dopoledne se v bazilice sv. apoštolů Petra a Pavla na Vyšehradě lidé rozloučili s expremiérem Stanislavem Grossem.
Rodina Stanislava Grosse  Foto:
Podle deníku idnes.cz včera večer zemřel expremiér Stanislav Gross ve věku 45 let. Zprávu potvrdila mluvčí ČSSD Eva Gregorová.
I hanbáři v Playboyi mohou být pohoršeni. Foto:
Slovanskou krásu zase jednou závidí i za mořem...
Barack Obama čte nenávistné tweety o sobě. Foto:
Takhle se útočí na nejmocnějšího muže světa!
Matka své syny chovat už nemůže... Foto:
Norská služba Barnevern, která odebrala Evě Michálkové dva malé syny, se rozhodla, že je Michálková uvidí ještě méně než doposud. V minulosti měla na setkání dvě hodiny, nyní jí zbývá jen 15 minut.
Video VIP zprávy: Zpěvačce Haně Hegerové zřejmě přitížila smrt jejího dvorního skladatele, její zdravotní stav se zhoršil Foto:
Zpěvačka Hana Hegerová se už delší dobu kvůli špatnému zdravotnímu stavu neobjevovala na veřejnosti.
Nepřehlédnutelný protest Foto:
Tak máme v redakci informace přímo od účastníka demonstrace. Kolega Ondra Těšínský z Prima COOLu byl u toho, když Miloš Zeman schytal červené karty a svištěla vajíčka i rajčata. Tady jsou jeho...
Lidé vypískali Zemana, před vajíčky ho chránila ochranka - Obrázek 3 Foto:
Dění okolo 17. listopadu, kdy se lidé zmobilizovali a vyšli do ulic na protest proti prezidentovi Miloši Zemanovi, se dalo očekávat. Vždyť Miloš Zeman před státním svátkem k výročí sametové revoluce...
Pokud bude ruský prezident Vladimír Putin chtít, může se vydat v lednu do České republiky. Prezident Miloš Zeman ho pozval na návštěvu v rámci 70. výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi.
Tak trochu jiná protestní akce... Foto:
Před nedávnem nazvala členka skupiny Pussy Riots prezidenta České republiky „patriarchálním hlupákem“ . Miloš Zeman nyní vrací útok
Na pražské Národní třídě se dnes sešlo kolem 5000 lidí, kteří vyjádřili svou nespokojenost s prezidentem Milošem Zemanem
Členky skupiny Pussy Riot na jedné z četných tiskových konferencí Foto:
Tak... Bylo celkem jasné, že si Pussy Riot nenechají od nikoho nic líbit – natož od prezidenta České republiky Miloše Zemana. Takže zůstávalo jen otázkou času, KDY se na jeho adresu vyjádří. Stalo se.
Xindl X Foto:
Po Hovorech z Lán s prezidentem Milošem Zemanem se strhla doslova internetová lavina – lidová tvořivost neznala mezí, některé vtípky byly opravdu vtipné, některé až téměř za hranicí. A ani celebrity...
Legenda českého filmu Pavel Landovský se odebral za svými kolegy do filmového nebe. Zprávu o nečekaném skonu již potvrdili i hercovi příbuzní.

reklama

reklama

reklama