Miroslav Dopita

Oslava narozenin Jiřího Macháčka se trochu vymkla kontrole... Foto:
Byla by to dost NUDA, kdyby všechno ve Varech klapalo podle bontonu. Naštěstí to tak úplně neplatí, některé historky jsou na festivalu nesmrtelné a budou se vyprávět ještě dlouhé roky!
Agáta Prachařová se synem a kamarádkou Foto:
Moderátorka a modelka Agáta Prachařová (28) měla soud se svým ex Mirkem Dopitou o to, kdo bude mít ve výhradní péči syna Kryšpína. Hráč amerického fotbalu k soudu nedorazil a Agáta slaví.
Agáta Prachařová se stala moderátorkou noční show VyVolených, která by měla být plná intimních detailů a pokud možno sexu made in Vila! Agáta má ale nejspíš trochu jiný názor.
Na svatbu Agáty (28) a Jakuba Prachaře (29) dorazila dokonce i teta malého Kryšpína a zároveň sestra jeho otce Mirka Dopity, Jana. Agáta s Mirkem žila dva roky.
„All you need is love,“ rozléhalo se z kůru únětického kostela, kde Agáta tentokrát před knězem slibovala věrnost svému manželovi Jakubovi Prachařovi. První, civilní obřad měli před pár týdny v...
Tak taková překvápka umí opravdu jenom Agáta Hanychová (28). Ještě pár hodin před obřadem ani její spolupracovníci z TOP STAR magazínu a řada kamarádů nevěděli, že provokatérka Agáta se bude vdávat.
Konečně je jasné, jak došlo k nečekanému sňatku Agáty Hanychové (29) a Jakuba Prachaře (28). Milenci si vyjeli na víkend do Mariánských Lázní a zcela spontánně, omámeni láskou a prvními jarními...

reklama

reklama

reklama