miska

Neskutečná dieta! Foto:
Populární herec Dwayne Johnson patří mezi nejsvalnatější herce současnosti. Svou obrovskou postavu ale rozhodně nemá zadarmo. Co všechno kvůli tomu musí sníst?
To je změna! Foto:
Dát si cereálie vám může pomoct nastartovat den, jenže co když to s nimi přeženete a to ne jen jednou, ale denně. Patrně vám už tolik neprospějí…
Kolik kalorií má jeden panák? Foto:
Říká se, že hlad je převlečná žízeň. Jenže i z alkoholu můžete pořádně ztloustnout, aniž byste se najedli!
Tak tohle k večeři nechcete! Foto:
Gurmetský svět se musel zhrozit, když jeden japonský šéfkuchař přišel s variací populárního indického jídla curry, kterou by chtěl ochutnat jen málokdo.
Video Divácké zprávy: Pavouček je prima, ale v přírodě. Doma na stropě ho nevidí rád nikdo! Zvlášť, když se "odchyt" nepovede Foto:
V přírodě vypadají námluvy pavouků opravdu úchvatně. Něco jiného ale je, když vám takový "kousek" leze doma po stropě a vy si na jeho odchyt připravíte příliš malou misku... To je pak...
Video Divácké zprávy: Štěňata mají těžké hlavičky, a tak zadníma nohama udržují rovnováhu Foto:
Divíte se, co je to za akrobatická cvičení u misky? Štěňata totiž mají větší hlavu v poměru k tělu, takže se snaží ve chvíli, kdy hlavu skloní do misky a ona jejich malá tělíčka převáží, udržet...
Video Divácké zprávy: Zvířátka si umí poradit! Foto:
Zvířátka si umí poradit. Tekoucí voda z kohoutku je přece jen zábavnější, než ta v misce. Žádné lemtání. Pít se prostě musí umět. Jen tu vodu, páníčku, tu si budeš muset zastavit sám!
video Divácké zprávy: Hafík je labužník. Proč žrát z misky? Večeře na vidličku je mnohem kultivovanější způsob baštění dobrot Foto:
Hafík je kultivovaný gentleman. Proč žrát z misky jako divoké zvíře, když může kultivovaně dlabat chutná sousta z jehoho talířku s paničkou? Tomu se říká večeře na vidličku!

reklama

reklama

reklama