mixér

Co budete dělat vy, až zestárnete? Foto:
Myslíte si, že staříci už jsou za zenitem a nemají fantazii? Tak to se mýlíte. Dokonce si ze sebe umějí udělat legraci. Jejich vnoučata to pak nahrají na internet a lidé po celém světě se mohou bavit.
Tento super tichý mixér věnovala do soutěže firma BOSCH. Foto:
Společnost BOSCH věnovala na Bosch Fresh Festival 2016 mixér Bosch SilentMixx. Tento fešák seká, mixuje a míchá rychle, spolehlivě, a zejména tišeji než jakýkoliv jeho konkurent.
Je to vůbec možné?  Foto:
Video, na kterém matka pomocí ponorného mixéru dělala svému potomkovi bublinky ve vaně, vyvolalo na internetu obrovskou vlnu kritiky. Není divu, dítě mohlo být snadno zabito elektrickým proudem!
Ronaldo je grant! Foto:
I když i nám Cristiano Ronaldo někdy svojí namyšleností pije pořádně krev, musíme uznat, že se poslední dobou chová naprosto vzorně! Není měsíc, aby se neprojevil nějak štědře nebo dobročinně. A to i...
To je ON! iPhone 6 růžovák Foto:
Valentýn za rohem a na trhu je iPhone 6 pro všechny zamilované jako stvořený! Má růžovou barvu, a protože jde o limitovanou edici (Amosu), bude pěkně drahý. Jeho cena na trhu se pohybuje kolem 2500...
Smartphony v mixéru... Co z nic zbyde? Foto:
Co se asi stane s telefony, když je dáš do mixéru a stiskneš tlačítko ON? No, netřeba na to mít vysokou školu - každému je asi jasné, co bude následovat... Katastrofa, o svého miláčka přijdete!
V americkém Portlandu na tohoto vlkodava jen tak nezapomenou. Majitel odnesl svého psa na kliniku, protože mu údajně nebylo dobře. V průběhu operace z něj vyndali 43 kusů spodního prádla.

reklama

reklama

reklama