mluvčí

Nikol Švantnerová bude hostem ve studiu TOP STAR magazínu. Foto:
Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!
Student, který se upil k smrti! Foto:
Humberto Moura Fonseca (23) se zúčastnil party na Univerzitě Julia de Mesquita v Bauru v Brazílii, kde se skupina mladých lidí rozhodla soutěžit, kdo vypije nejvíce panáků za méně než 60 sekund.
Zoella se svojí knížkou Foto:
Tak tady máme další důkaz, že internet dokáže vystřelit ke slávě a pohádkovému bohatství. Tohle je hnízdečko, ve kterém budou svoje příspěvky natáčet vloggeři Zoella a Alfie. Stálo milion liber!
Martin Preiss, syn herecké legendy Viktora Preisse a Jany Preissové, se pokusil o sebevraždu! Alespoň to tvrdí Blesk.cz s odvoláním na nejmenovaný zdroj a policejní mluvčí. A co se vlastně včera v...
Princ Charles a princezna Diana se v době, kdy měli být ještě šťastní, vyfotili s Lucianem Pavarottim  Foto:
Ačkoliv se v minulosti objevily dohady o tom, že princ Charles si Dianu Spencer vzal z rozumu a nikdy k ní nezahořel pravou láskou, podle mluvčího páru to není pravda. Co prozradil?
Michal Hrůza stále bojuje o život v nemocnici  Foto:
Včera se zpěvák Michal Hrůza (43) po 13 dnech probudil z umělého spánku. Od té doby je jeho stav stabilizován. Napsala včera na facebook manažerka kapely a dnes pro vás máme nové informace.
Měl to být den jako každý jiný, pro zpěváka Michala Hrůzu ale skončil tragicky! Po koncertě v rámci ostravského Festivalu v ulicích si to zpěvák zamířil do legendární Stodolní ulice….A to se mu stalo...
Americká r´n´b zpěvačka Toni Braxton (45) se po dvanácti letech rozvedla s manželem Kerim Lewisem. Aby toho nebylo dost, bojuje s nebezpečnými nemocemi.

reklama

reklama

reklama