moč

Věděli jste to? Foto:
Jiný kraj, jiný mrav. Evropané musejí obyvatelům asijských států také připadat divní. Nicméně následující fakta o nejlidnatější zemi světa musí udivit úplně každého.
Jak dlouho v organismu zůstanou? Foto:
Opojení může odeznít, ale droga v těle zůstane a mnohdy se jí pryč opravdu nechce…
Petr Čtvrtníček se toho nebojí a o sloní moči promluvil jako odborník. Foto:
Rozjařený Petr se při popíjení záhadného moku ihned zajímá, zda má náš kameraman vůbec nějaké písemné povolení k tomu, aby ho natáčel. A má k tomu věru důvod. Popíjení zvířecí moči není zrovna...
Tak takhle se napadené asi nesmějí Foto:
Podle serveru topky.sk se v pátek večer na Šancovej ulici v hlavním slovenském městě vyřádil neznámý útočník, který zezadu napadá ženy a do obličeje jim maže výkaly! K postiženým ženám se přidaly i...
Sam Ravelle  Foto:
Sam Ravelle byla diagnostikována s rakovinou prsu. Rozhodla se však, že nepodstoupí chemoterapii a bude se léčit sama. Její metoda je opravdu ojedinělá.
Dost děsivý pokus o zabití! Foto:
Devítiletá dívenka bojovala v nemocnici o život se zákeřnou nemocí, když ji její matka z nepochopitelných důvodů otrávila močí! Ženu obvinili z ublížení na zdraví a bude zpytovat svědomí před soudem.
Vlna euforie se po několika dnech proměnila v slzy a zoufalství  Foto:
Minulý týden jsme vás informovali o mladém Američanovi, který zjistil, že je jeho žena těhotná, poté, co nabral moč ze záchodové mísy. Sam se zkrátka nemohl dočkat dalšího potomka, a tak nabral vodu...
Kdo z nich se počúral? Foto:
Za rudnutí očí může chlorovaná voda - další pravda, která padla.
Kosmetika z moči  Foto:
Anton Reynir Hafdisarson, vědec z Univerzity v Reykjavíku, se rozhodl, že vytvoří kosmetiku podle starého receptu své babičky. Přestože to na první pohled nevypadá vábně, přípravky se staly hitem!
Justin Bieber na policii... zkouška moči Foto:
Konal se kvůli němu soud. Tohle je s přehledem nejvíc diskutované video ze světa showbyznysu. Ukazuje zpěváka Jusina Biebera odevzdávajícího vzorek moči během jeho zatčení v Miami.
Justin Bieber na další pařbě Foto:
Týden si celebrity tentokrát daly pěkně dramatický. Začal smrtí oscarového herce, média zásoboval skandály Justin Bieber, missky málem uvěznil cyklon a ples v Opeře tomu všemu dal korunu.
Harry Styles v hodně soukromé chvilce Foto:
Seznam slavných, kteří se neudrželi a ulevili si na veřejnosti se rozrostl o zpěváka Harryho Stylese z One Direction. Sice se to přetřásá, zdaleka ale nemá takový průšvih, jako jiní.

reklama

reklama

reklama