New York Times

Díky 3D tiskárně si můžete nechat ukázat váš nový obličej Foto:
MirrorMe3D je novinka, která ukáže zájemcům o estetické zákroky, jak budou po operaci vypadat, a zda se jim zákrok vyplatí.
Chlípná ředitella  Foto:
Podle deníku New York Times se událost odehrála v americkém státě Florida. Krista Morton (45), ředitelka střední školy, byla přistižena hlídačem parkoviště, jak skotačí na zadní sedačce svého...
Video VIP zprávy: Angelina Jolie absolvovala další preventivní operaci Foto:
Hollywoodská herečka Angelina Jolie opět šokovala... Kvůli strachu z rakoviny si nechala po ňadrech odebrat i vaječníky. Lékaři u ní totiž zjistili velké dispozice k této zákeřné chorobě.
Legendární Pan Spock Foto:
Legendární pan Spock ze Star Treku zemřel dnes ráno na nemoc CHOPN. Ta herce poslední dobou pořádně trápila, nemohl pořádně dýchat a musel díky ní dokonce s sebou nosit kyslíkovou masku.
Zoe R. Galasso Foto:
Jaylen Fryberg, patnáctiletý vrah, který zabil dva studenty na Marysville-Pilchuck ve školní jídelně, svůj čin naplánoval do detailů. Podle deníku New York Times vrah své kamarády pozval na oběd...
Veronica Roth - autorka knihy Foto:
Do českých kin se valí nový fenomén – snímek Divergence. Příběh šestnáctileté Tris odehrávající se v blíže neurčené budoucnosti v blíže neurčenou katastrofou zpustošeném Chicagu zaujal celý svět...
A co by mohla vyprávět další Allenova dcera? Foto:
Osmadvacetiletá Dylan Farrow obvinila svého adoptivního otce, slavného režiséra Woodyho Allena, že ji sexuálně obtěžoval. "Myslela jsem si, že jsou to věci, které otcové a dcery dělají. Dnes vím...
Herečka Maria Bello šokovala syna výběrem životní partnerky Foto:
Americká herečka a zpěvačka Maria Bello (46), známá například ze seriálu Pohotovost, prozradila, že má dlouholetý vztah se svou nejlepší kamarádkou Clare Munn.
Citroen Foto:
Jsou auta a AUTA. Ta, která jezdí, fungují a jsou třeba i rychlá a pak jsou ta, která vám rozproudí krev byť stojí v garáži. Které je ale to nejkrásnější auto vůbec?
V New Yorku minulý týden ve věku osmdesát tři let zemřel slavný americký fotograf Bert Stern. V 60. letech se tento umělec proslavil sérií fotografií božské Marilyn Monroe.
Herec Brad Pitt v posledním vydání amerického magazínu Esquire přiznal, že má od Angeliny zakázáno natáčení intimních scén s jinými ženami.
Jedna z nejvíc sexy hereček Hollywoodu Angelina Jolie (37) oznámila, že si nechala odstranit obě prsa. Bála se dědičné rakoviny. Ale svůj sexappeal neztratí. Nahradila je silikony!
Ač má dvě dcery, přesto patří jedenatřicetiletá hvězda Jessica Alba k nejkrásnějším herečkám Hollywoodu. Mnozí žasnou nad jejím dokonalým tělem, které nedávno předvedla při focení pro módní časopis.

reklama

reklama

reklama