Nikol Moravcová

Bára Mottlová  Foto:
Konec filmového festivalu v Karlových Varech je vždy ve znamení Moët party. Ta má patřit mezi ty nejluxusnější eventy, kterých se mohou návštěvníci zúčastnit. Posledních pár let je to jen večer ve...
Helena Zeťová se po dlouhé době ukázala ve společnosti Foto:
Po dlouhé době se zpěvačka Helena Zeťová (33) ukázala v Praze a stálo to za to. I když přijela z Řecka značně unavená, na jejím pěveckém výkonu to nebylo vůbec znát.
Modelka a moderátorka Nikol Moravcová na přehlídce Foto:
Moderátorka a modelka Nikol Moravcová vede s kamarádkami módní blog, kde se snaží bojovat proti nudě a šedi v oblékání Čechů. Jak se jí to daří?
Zdeněk Macura a jeho nový sexy look Foto:
Na křest kalendář Girls and Business 2014 dorazil nečekaný host. Exmilenec Ivety Bartošové Zdeněk Macura přišel v bílém oblečku, s natočeným hárem a s batohem plným automobilových značek.
Lukáš Rosol má rád módní trendy Foto:
Jeden z nejlepších českých tenistů Lukáš Rosol (28), si dal rande v novém obchodě a pak šel se svou láskou na premiéru do kina.
Nikol Moravcová a její nový make up Foto:
Filmový hit o nejdrsnější reality show na světě Hunger Games, kterou se měli nechat inspirovat i naši VyVolení, ukázal nové trendy v líčení. Toho se ihned chopila modelka Nikol Moravcová. Na mejdanu...
Domenico Martucci míří do filmu Foto:
Z exmilence zpěvačky Ivety Bartošové Domenica Martucciho se během letošního léta stal muž mnoha tváří. Na jeho sklonku dostal dokonce filmovou roli!
Modelky Romana Pavelková (29) a Nikol Moravcová (26) se náhodou potkaly v kadeřnictví. Jakmile se spatřily, málem se na sebe zuřivě vrhly.
Moderátorka Nikol Moravcová (25) je velice nebezpečná žena. Zvlášť když jde o přípravu na novou roli. Pak neváhá zaútočit ani na své přítelkyně.
Modelka Míša Štoudková (27) je opět zamilovaná! Po krachu vztahu s motokrosovým závodníkem Janem Brabcem si chtěla druhá Česká vicemiss 2005 dát od chlapů pauzu, ale pak ve Špindlerově Mlýně potkala...

reklama

reklama

reklama