nouze

Peeetaaa zase provokuje. Foto:
Známý hejtr se opět ostře pustil do malého youtubera. A o sprostá slova zase nebyla nouze!
Naštval se David na ostatní? Foto:
O netradiční situace není tento týden na jižní Moravě nouze. Z čeho soutěžícím zatrnulo?
V poslední době se Zdeněk nechává vidět s kamarádkou Alenou Dolákovou. Foto:
Hezounek Zdeněk Piškula nemá o přízeň dívek rozhodně nouzi. Do dalšího vztahu se ale prý nevrhne po hlavě, jako to dělal doteď.
Proč nemá Míra po boku žádnou partnerku? Foto:
Herec a moderátor Mirek Šimůnek je už pěkně dlouho bez přítelkyně, i když o zájem žen rozhodně nouzi nemá. Co v tom je? Že by byl snad moc vybíravý?
Vzpomínáte si ještě na ně? Foto:
Kačeři přijdou, když jsi v nouzi. Když tě úzkost ze sna vzbouzí. Zavolat jen stačí heslo kačer!
Dopadlo to dobře Foto:
V libanonském Bejrútu prodával na ulici propisky, aby zajistil jídlo svým dětem, pak mu ale norský novinář pomohl. Z uprchlíka je dneska úspěšný podnikatel, který dal příležitost jiným lidem v nouzi.
Video VIP zprávy: Twerk je tanec z Jamaiky, který uchvátil celý svět Foto:
Mrkněte se na video, které se nyní objevilo na YouTube a lidé z něj naprosto šílí. Tyhle mladé roštěnky třepou prdelkami a ukazují světu, co všechno dokážou. O skvělou podívanou není nouze!
Barové židličky, bojte se!  Foto:
90–60–90? Tak na to zapomeňte, ted jsou in zcela jiné míry. Důkazem je Mikel Ruffinelli, držitelka rekordu největšího pozadí na světě. A o muže nemá nouzi...
Česká herečka z komedie S tebou mě baví svět svěřila novinářům to, co se bála prozradit i vlastním dcerám. Přišla totiž o velkou sumu peněz!
Hotel Paradise Foto:
První díly dánské verze Hotelu Paradise jsou za námi a již úvodní minuty ukázaly, že pod horkým mexickým nebem nebude o vzrušení nouze. My jsme pro vás vybrali pět nej prvních okamžiků z reality show.
Co je to za tlouštíka? Foto:
Adoptivní syn Toma Cruise a Nicole Kidman, Connor (19), ukázal na dovolené v Mexiku svůj výstavní pupíček. Když jste ale syn Toma Cruise, byť nevlastní, nemáte o holky nouzi, ani když jste taková...

reklama

reklama

reklama