nůžky

Jak pokaždé vyhrát? Foto:
Tuhle hru známe od dětství, ale málokomu se podařilo ji pokaždé vyhrát. Je to vůbec možné, když tomu druhému do hlavy nevidíte a nevíte, jestli z dlaně udělá kámen, nůžky nebo papír? Ano jde!
Co vidíte na obrázcích? Foto:
Mozek dospělých je prostě zkažený. Jinak byste se na obrázky v galerii dívali úplně jinak.
Chlípný zloděj  Foto:
Zloděj (25) ukradl v obchodě MP4 přehrávač a ukryl si ho do konečníku. Když odcházel z obchodu, čip na produktu jeho zločin nemilosrdně prozradil.
Taťána by si dokázala představit, že se nechá šmiknout na mikádo. Foto:
Změna je život a přišla na to i Miss World Táňa Kuchařová. I když ráda experimentuje s barvou vlasů, ve světě se proslavila jako dlouhovlasá blondýnka, a tak si ji zamiloval i její partner Ondřej...
Vendula Svobodová vzala do ruky nůžky jako první a Vojtkovi udělala službu, rozhodně zástřih potřeboval jako sůl. Foto:
Pro dobrou věc přijít o vlasy! Pohublá Vendula Svobodová spolu s dětmi ostříhala muzikálového herce, ten to potřeboval jako sůl.
Zrůdnost činu nemá žádnou omluvu. Foto:
Šestadvacetiletá Shaynna Sims, chcete-li lidská zrůda, se dopustila hrůzného činu. Vloupala se do smuteční místnosti a nožem a nůžkami znetvořila tělo expřítelkyně svého partnera.
Iva Kubelková hledá kalhoty Foto:
Na módní přehlídce luxusní kliniky plastické chirurgie se znovu objevila Iva Kubelková (36). A rovnou si nechala střihat do pozadí... Moderátorka TOP STAR magazínu v masivní zlaté čelence došla...

reklama

reklama

reklama