oběť

Obět se sešla s agresorem - Obrázek 2 Foto:
Thordis se sešla po desítkách let se mužem, který ji znásilnil. Společně diskutovali o hrůzném sexuálním napadení, které oběma změnilo životy.
Neskutečná proměna díky tetování Foto:
Mysleli jste si, že tetování ve tváři patří jenom opravdovým šílencům? Tak to jste se mýlili, protože jedna tatérka ho nabízí klientkám, které naopak chtějí zapadnout mezi ostatní.
Reshma Bano Qureshi se stala obětí útoku kyselinou Foto:
Teprve devatenáctiletá Reshma Bano Qureshi se stala obětí útoku kyselinou, který ani nebyl mířen proti ní!
Sia uctila památku obětí videem Foto:
Australská hvězda, kterou proslavily nejen její výrazné písně, ale také odmítání ukazovat svou tvář na veřejnosti, vydala singl, který dojal internet.
Co se proboha stalo? Foto:
Někdy stačí jen trochu a neštěstí je na světě...
Krásná make.up artistka dokáže divy. Foto:
Chodí teprve na střední, ale už má jasno o svém vysněném povolání. Tréninku tak obětuje i deset hodin denně! Řeč není o sportovkyni, ale talentované mladé make-up artistce.
Romario Dos Santos Alves Foto:
Brazilcovi Romariovi Dos Santos Alves je sice jen 26 let, ale už mohl kvůli své závislosti na obrovských svalech přijít o ruce. Lékaři mu řekli, že pokud nepřestane zvětšovat svoje bicepsy, budou mu...
O obrovské tragédii v Nice jsou k dispozici stále nové informace. A z této jde doslova mráz po zádech.
Oběť domácího násilí si každý den pořídila jednu fotografii Foto:
V České republice si domácím násilím alespoň jednou prošlo už více než 40 % žen Právě proto je na problematiku domácího násilí třeba neustále upozorňovat, podobně jako tento projekt – v něm vidíme...
Co vzkázal svým nejbližším? Foto:
Příběh statečného vojáka Alexandra Prohorenka dojal před pár dny celý svět. Jaké byly jeho poslední myšlenky před obětavým činem?
Obětoval se pro vlast. Foto:
Začíná se mu říkat ruský Rambo a jeho příběh dojímá celý internet.
Žena, která se rozhodla ze svého hendicapu udělat přednost Foto:
Maddie se stala obětí autonehody a byla nucena nosit krunýř. Místo toho, aby zdravotní pomůcku skrývala, udělala z ní svoji přednost.
Maisie Beech Foto:
Maisie Beech (19) se ráda maluje. Svůj make-up pak umisťuje na sociální sítě jako inspiraci. Poslední snímek, na kterém si nalíčila jen půlku obličeje, se s úspěchem nesetkal.
Batolatům přestává růst mozek. Může za to vir!  Foto:
Brazílie se nyní potýká s nebezpečným virem Zika. Ten způsobuje předčasné ukončení růstu dětského mozku. Počet obětí nebezpečně vzrůstá. Lék však zatím neexistuje.
Dojemné  Foto:
Darrian Amaker z USA málem přišla o život, když se hádala se svým přítele, který místo argumentů, použil pěsti.
Safyre Terry  Foto:
Před třemi lety se Safyre Terry (8), společně se svými třemi mladšími sourozenci (nejmladšímu bylo jen 11 měsíců) a otcem, stala obětí žhářského útoku.
Dnes vypadá skvěle, ale před rokem... Foto:
Dvacetiletá Chantelle Ward před rokem zažila úplné peklo, když odmítla dát pusu svému příteli. Ten ji za to rozkousal horní ret a nechal jí zkrvavený celý obličej. Ale dívka se nevzdala a nakonec...
Abdelhamid Abaaoud seskvěle baví hrou s mrtvolami. Foto:
Jsou věci, které normální člověk nepochopí. Akty terorismu mezi ně určitě patří. Zrůdnost strůjců pařížských útoků, respektive jejich pravděpodobného architekta, však překračuje všechny meze....

reklama

reklama

reklama