obočí

Nový trend squiggly brows Foto:
Nejedná se o vtip. Tohoto vlnkového trendu je plný internet. Mladé americké dívky se nebojí opravdu ničeho. Proč se snaží být za každou cenu originální?
To snad nemyslí vážně? Foto:
Tak téhle holce zaručeně přeskočilo! Fanoušci Jenny Marbles nevěřícně sledovali, jak si přibližuje žiletku k očím.
Od dětství slýchávala posměšky Foto:
Ve škole ji za její vzhled neustále šikanovali. Sedmnáctiletá Natalia Castellar teď právě díky své „vadě na kráse“ dobývá svět modelingu.
Modelka má velmi výrazné obočí. Foto:
Těžko uvěřit, že tuto krásnou dívku někdo šikanoval kvůli jejímu vzhledu. Brunetka se však nenechala zlomit a dnes je z ní úspěšná modelka! Podívejte se, jak vypadá.
Radikální řešení... Foto:
Máte na čele tetování, které se vám nelíbí. Chcete se ho zbavit, tak si prostě necháte sedřít kůži. Po tomhle brutálním řešení sáhl týpek, který už nechtěl mít tetování nad obočím.
Drsný trik. Foto:
Máte pocit, že už se v oblasti líčení a make-upu nedá vymyslet nic nového? Tak se podívejte na tento nejnovější trend. Beauty bloggeři si na obočí natírají obyčejné školní lepidlo! Jejich důvod je...
Pošahaný přítel jí oholil kousek obočí, její reakce je k nezaplacení Foto:
Některé vtípky mezi páry jdou už hodně za čáru. A patří mezi ně stoprocentně i tento. Muž se rozhodl, že si ze své přítelkyně vystřelí tím, že jí ve spánku oholí kus obočí. Je jasné, že přítelkyně po...
Líbí se vám? Foto:
Němka Mandy, která se rozhodla navždy si upravit obličej tetovaným obočím, dostala 23 000 komentářů, které její rozhodnutí odsuzovaly. To už si člověk nemůže na čelo vytetovat, co chce?!
Na tento trend si dávejte pozor Foto:
Již loni jsme vás informovali o novém trendu, kdy si lidé po celém světě namáčejí ochlupení do třpytek. Tyto ženy vyzkoušely nejnovější „vychytávku“ a obarvily si obočí. Musely však vyhledat lékaře a...
Tak co, líbí? Foto:
Někdy se líčení příliš nepovede. Ujede vám linka na oku, úplně netrefíte odstín make-upu, nevšimnete si obtisknuté řasenky nebo si moc vytrháte obočí. Tyhle situace všechny ženy samozřejmě štvou.
Tito lidé mají smysl pro humor  Foto:
Pro krásu se musí trpět. Ale proč musíme trpět i my při pohledu na tato nepovedená obočí?
Tito lidé mají smysl pro humor  Foto:
Pro krásu se musí trpět. Ale proč musíme trpět i my při pohledu na nepovedená obočí?!
Jennifer Lopez má pěkně huňaté obočí. Foto:
Dříve snad ani nepřipadalo v úvahu, aby měli celebrity nad očima trsy jako Brežněv. Naopak všichni chtěli mít úzké a ne moc nápadné linky. Dnes se doba mění a ty samé tváře někdy i radikálně změnily...
Polly si zničila obočí. Foto:
Chtěla jít s dobou a vypadat jako hollywoodská hvězda. Bohužel teď vypadá devatenáctiletá Polly Smith jako boxer po dvacátém kole.
Jak se vám líbí nová Penny? Foto:
Zdá se, že novému trendu začaly propadat i některé celebrity: Stejná barva obočí, jako vlasů? Ano, to je to, co zrovna teď frčí. A čím nápadnější barva, tím líp! Podívejte se, jak dopadla Kaley Cuoco.
Líbí?  Foto:
Již před několika lety jsme se seznámili s vlasovými trendem ombré, který nenuceně přecházel z jednoho odstínu do druhého. Průkopnicí tohoto stylu byla Carrie Bradshaw, která již v seriálu Sex ve...

reklama

reklama

reklama