olej

Neskutečná proměna díky tetování Foto:
Mysleli jste si, že tetování ve tváři patří jenom opravdovým šílencům? Tak to jste se mýlili, protože jedna tatérka ho nabízí klientkám, které naopak chtějí zapadnout mezi ostatní.
Neskutečná dieta! Foto:
Populární herec Dwayne Johnson patří mezi nejsvalnatější herce současnosti. Svou obrovskou postavu ale rozhodně nemá zadarmo. Co všechno kvůli tomu musí sníst?
Tříměsíční štěňátko bylo pokryté asfaltem, naštěstí se ho podařilo zachránit  Foto:
Jak byste se zachovali, kdybyste viděli na kraji silnice pomalu umírat malé štěňátko, které spadlo do čerstvě nalitého asfaltu? Indičtí mladíci neváhali a štěňátko okamžitě odnesli do útulku, kde ho...
Sandra Parmová a její oblíbený recept na chřest Foto:
Miluju jednoduché recepty a ten, který vám dnes ukážu, přesně takový je. Dá se využít jako předkrm nebo lehká večeře a je tím lepší, čím kvalitnější suroviny máte. A na úvod něco málo z chřestového...
Tesco má na Valentýna "speciální" nabídku. Foto:
V Británii se rozhodli vyjít svým zákazníkům vstříc a kromě květin, bonboniér a šampaňského má na sv. Valentýna i "speciální" nabídku, která na sociálních sítích vzbudila vzrušené reakce!
Co na černou Hermionu sama autorka? Foto:
Na divadelních prknech se objeví pokračovaní Harryho Pottera, bude se odehrávat 19 let po bitvě o Bradavice, ale místo nadšení se spustila hádka o barvu pleti Hermiony.
Prostřeno bylo tentokrát doopravdy vyzrálé... Foto:
Aby té plísně nebylo málo, soutěžící dostali na stůl v dalším díle jahody s vlasy a hnijící ananas. Možná to udělali, aby byla zábava, ale možná v jídle tyhle nechutnosti opravdu byly.
Hranolky z trouby Foto:
Chcete pro svoje hosty co nejlepší hranolky? Tak čtěte a pečte!
Kulturista Romario dos Santos Alves před a po Foto:
Romario dos Santos Alves, kulturistický nadšenec, si splnil sen, aby vypadal jako Hulk. Ale za jakou cenu?! Riskoval svůj život vstřikováním oleje a jiných látek na bázi ropy do svých svalů.
Juan Manuel Sanchez Foto:
DIY není vždy dobrý nápad. Rodina Juana Manuel Sancheze o tom ví své.
Kulturista Romario dos Santos Alves před a po Foto:
Romario dos Santos Alves, kulturistika nadšenec si splnil sen, aby vypadal jako Hulk, ale za jakou cenu?! Riskoval svůj život vstřikováním oleje a jiných látek na bázi ropy do svých svalů.
Adam Koessler byl zatčen za podání konopného oleje své dvouleté umírající dceři! - Obrázek 1 Foto:
Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. I tak by se dal označit čin Australana Adama Koesslera, který se snažil pomoci své dvouleté dceři, která umírá na rakovinu! Podal jí totiž konopný olej a byl za to...
Ochranná pomůcka při nahém vaření Foto:
Co si budeme povídat, horký olej je prevít a některá místa pekelně choulostivá. Obchodníci zareagovali na nový trend - nahé vaření - a vyrukovali na trh s ochrannou pomůckou.
Reality show Here Comes Honey Boo Boo Foto:
Vydělává si prodejem oleje, který prý ochrání před ebolou i rakovinou.
Herečka Sophia Loren je věčně mladá Foto:
Sophia Loren je poprvé ve svém životě v Praze, přijela korunovat Českou Miss 2014 (v sobotu sledujte přímý přenos na Primě od 20.15). Herečka sama se soutěže krásy zúčastnila hned dvakrát. Poprvé ve...
Exmanžel Lucie Bílé Václav Noid Bárta se vrhnul na Báru Basikovou a na hlavu jí vylil litr oleje s uhlím. A co na to chudák zpěvačka? Ani nehlesla. Chuligán Noid to dokonce ještě natáčel.

reklama

reklama

reklama