Olga Menzelová

Někdo je ochoten dát za kabelky i desítky tisíc korun. Co vy? Foto:
Mít doma alespoň jednu kvalitní značkovou kabelku, to je asi sen každé ženy. A že si na ně některé slavné dámy opravdu potrpí. Někdy jde totiž vyloženě o úchylku.
Olga Menzelová s dcerou Aničkou  Foto:
Je sice teprve leden, ale větší překvapení roku asi stěží známá osobnost letos přichystá. Zdá se, že Olga Menzelová utajila nejen těhotenství, ale také porod své druhé holčičky. Dokonce by měla být s...
Jana Krausová se svým partnerem Karlem Rodenem Foto:
Mít manželku i milenku? Nebo manžela a milence? Ve většině rodin asi něco nepředstavitelného, u českých celebrit celkem běžný jev. A které „páry“ že jsou ty nejznámější?
Tyhle šaty nemohou nechat žádného muže v klidu Foto:
Vypadá to, že se na podzim v českém showbyznysu strhla vlna odvahy. Po kovové podprsence, kterou vytasila Olga Menzlová před několika dny, je tu další hodně odvážný model. Odhalil leccos. Třeba to,...
Video TOP STAR magazínu: Olga Menzelová Foto:
Olga Menzelová se nedávno pochlubila štěnátkem. Nový pelíšek ale Olga zařídila rovnou sobě. TOP STAR jako jediný exkluzivně provedla novým bydlením. A kdo jí v noci zahřívá peřinu? To nám prozradila...
Olga Menzelová na večeři s Karlem Gottem Foto:
Oscarový režisér Jiří Menzel (75) prožil s manželkou Olgou a dcerou Annou Karolínou velmi spokojené svátky. A my víme, čím své ženě udělal největší radost. Dal jí buben!
Martina Hingis si užívá vítězství Foto:
„Můžeš utíkat, ale stejně se neschováš.“ Tato jasná zpráva adresovaná všem nevěrným partnerům platí i pro světoznámé celebrity. Utajované vztahy, skandální aférky a nečekaná odhalení se jich týkají...
Olga Menzelová s čivavou Aničkou jsou jedna ruka Foto:
Manželka oscarového režiséra Jiřího Menzela Olga se rozhodla udělat dceři Aničce radost a pořídila jí miničivavu.
Divoch v oblečku Foto:
Říká se, že jaký pán, takový pes. Podívejte se na fotky zvířecích miláčků slavných osobností a zkuste uhádnout, kdo ke komu patří.
Spokojená rodina: Olga a Jiří Menzelovi s dcerou Aničkou Foto:
Oscarový režisér Jiří Menzel vychovává s manželkou Olgou dceru Aničku (4), ale tomu zřejmě nestačilo. Doma mu přibyly další dva přírůstky.
Spokojená rodina: Olga a Jiří Menzelovi s dcerou Aničkou Foto:
Produkční Olga Menzelová (35) vzala s manželem, režisérem Jiřím Menzelem (75), svou dceru Annu Karolínu (4) na výlet po Praze a pěkně tím své dítě naštvala.
I když má Olga Menzelová dceru s režisérem Jaroslavem Brabcem, zatím se u Anny Karolíny (4) projevují spíš sportovní než dramatické vlohy.

reklama

reklama

reklama