oltář

Ženich (ne)chyběl Foto:
Osmatřicetiletá učitelka katechismu z amerického státu Indiana si na obřad pečlivě vybírala šaty a u oltáře slíbila, že nikdy nebude mít sex a že nebude mít žádný vztah. Přitom nemusí vstoupit do...
Zlatokopky  - Obrázek 6 Foto:
Podle dlouholetého výzkumu jedné nejmenované internetové seznamky, kterého se zúčastnili milionáři z celé Velké Británie, se zjistilo, které ženy bodují u movitých mužů.
lenka snímek  - Obrázek 15 Foto:
Claire Crowthers (31), se rozhodla, že zhubne do svatebních šatů poté, co ji neznámý muž řekl, že vypadá jako vorvaň.
Herečka a modelka Pamela Anderson a zpěvák Kid Rock Foto:
Mají miliony dolarů, ale vkusu ani za mák. Podívejte se, jak některé slavné osobnosti pohořely ve výběru svatebních šatů. Nad těmi kreacemi zůstává rozum stát.
Tetování nejlepších přátel  Foto:
Zamilovaný pár může stvrdit svoji lásku u oltáře, ale co když máte podobnou potřebu i pro své přátelství? Zkuste společné tetování!
Vojta Dyk a Tatána Vilhelmová se hodili do gala Foto:
Ještě nedávno byl ze vztahu herce Vojty Dyka (28) a a Táni Vilhelmové (35) každý nad věcí a nikdo jejich románku moc nevěřil. Pak přišlo dítě, zásnuby a nyní se už čeká jen na samotné „ANO“ u oltáře...
Že by se musel fotbalista Tomáš Řepka znovu nasoukat do obleku a zaplatit další svatbu? Jeho paní by nebyla proti – vdávala se totiž s nadšením a klidně by si to zopakovala.

reklama

reklama

reklama