opilec

Muž brutálně napadl manželku Foto:
Hostinský zveřejnil na Facebooku odporné záběry domácího násilí.
Takovou omluvu by majitelka domu nečekala Foto:
Co když se vracíte z párty domů a spletete si dům? Pokoušíte se dostat dovnitř, protože jste přesvědčení, že tohle je VÁŠ byt! Jenže není a vy pak vypadáte jako zloděj.
I tohle se někdy stane... Foto:
Říká se, že kdo si pamatuje předešlou noc, ten se nebavil. Zde je přehlídla snímků, které skvěle vypovídají o tom, že tito lidé si určitě předešlou noc pamatovat nebudou.
K nakousnutí moc není Foto:
Alkohol je nejpopulárnější legální drogou současné doby. Je známým faktem, že v USA se ho legálně nenapijete do té doby, než oslavíte 21. narozeniny.
Velká vlaková loupež Foto:
A laureátem Darwinovy ceny za nejhloupější smrt v roce 2014 se stává... Zatím není rozhodnuto, ale podívejte se na průběžné pořadí hlasování. Lidé opět dostali neuvěřitelné nápady, které je stály...
Neopili jste se včera moc? Foto:
Včerejší oslavy konce roku 2014 byly nejspíš bujaré. My ale jen doufáme, že jste nedopadli podobně jako jedinci na videu. Mohlo by se vám totiž lehce stát, že v příštím takovémto sestřihu se najdete...
video VIP zprávy: Seriál Vinaři už brzy odstartuje Foto:
Kdo by neměl rád víno a jižní Moravu? A kdo by se na ni nechtěl podívat alespoň ve filmu? Začátkem školního roku si užijeme obojího.

reklama

reklama

reklama