oplodnění

Stephanie a Randa si to umějí zařídit! Foto:
Stephanie a Randa toužily po potomkovi. Teď budou mít ratolesti dvě. Pikantní na tom je, že ačkoli to nebudou dvojčata, mají stejného otce. Ženy si sehnaly dárce, který k nim zašel na pár návštěv a i...
Boj o těhotenství  Foto:
Je to opravdu neuvěřitelné, co je v dnešní době možné, a je to asi trošku děsivé, nezdá se vám? Babička si porodí své vlastní vnoučátko?!
Sir Elton John, manžel David Furnish a syn Zachariáš a Eliáš Foto:
Hudební superstar se zavázala, že už nikdy nebude nosit oblečení s tímto italským štítkem poté, co návrháři v nedávném rozhovoru zahájili útok na děti narozené po IVF .
Majitelka dvou vagín  Foto:
Gary a Leona Doherty se dlouho snažili počít potomka, když se jim nedařilo, přišel na řadu odborník. Jeho diagnóza pár šokovala.
Jana Krausová se svým partnerem Karlem Rodenem Foto:
Mít manželku i milenku? Nebo manžela a milence? Ve většině rodin asi něco nepředstavitelného, u českých celebrit celkem běžný jev. A které „páry“ že jsou ty nejznámější?
Karel Roden Foto:
Jeden z našich nejtalentovanějších herců má druhou dceru. Jak se asi jmenuje?
„Já nedietuji, já cvičím,“ hlásila Dara Rolins (40) na otevření kadeřnického salonu Tomase Arsova, kde každý obdivoval její štíhlou postavu. „Díky tomu, že mám vedle sebe na jevišti čtyři mladé holky...

reklama

reklama

reklama