ozdoba

Nikki neměla štěstí Foto:
Je to ozdoba těla, ale někdy může mít nedozírné následky. Nikki Belzu z amerického Las Vegas piercing málem připravil o život. A to až několik měsíců po tom, co si nechala bradavku propíchnout.
Lady Gaga a její rozchod  Foto:
Chystala se veselka, ale teď je všemu konec! Po pětiletém vztahu se zpěvačka Lady Gaga (30) a její snoubenec Taylor Kinney (35) rozešli. Herec zpěvačku požádal o ruku loni na Valentýna a věnoval jí...
Jednoznačně je to neotřelé. Hitem sezony se to asi nestane... Foto:
Po glitrových odrostech zde máme další novinku. Muži si nanášení glitr na vousy. Nevšední vánoční dekorace hýbe internetem. Jdete do toho?
Skvělý nápad! Foto:
Máte doma takového ťuňťu Punťu, který se s každým hned skamarádí a případného zloděje by přivítal vrtěním ocasu a olizováním obličeje? Tak mu kupte tuhle vychytávku a nikdo se k vám už jen tak...
Ani stará lžička nepřijde nazmar Foto:
Došly vám peníze, nápady, inspirace? Stromek stojí holý v koutě a nevíte, co na něj navěsit? Máme pro vás několik opravdu neobvyklých tipů. Vy se pobavíte - a výsledek bude stát za to!
Rihanna má novou ozdobu Foto:
Barbadoská zpěvačka Rihanna má novou ozdobu! Nechala si totiž propíchnout jednu část těla, kam si lidé občas, ale ne zase tak moc často, dávají náušnici jako ozdobu.

reklama

reklama

reklama