palec

Jak vypadají vaše prsty na nohou? Foto:
Využijte teplého počasí, dokus je čas, a podívejte se lidem na nohy! I když vás možná budou považovat za fetišistu, vy mezitím o nich leccos zjistíte! Tohle o nás prozrazují prsty na nohou.
Koušete si nehty? Foto:
Alergie máme skoro všichni, možná proto, že jsme až moc čistotní.
Jak se zbavit "blátíčka" na rukou? Foto:
Třepotající se závoj na rukách není nic pěkného a krutě prozrazuje o své nositelce nejen její pokročilý věk, ale i fyzickou kondici a zdraví. Jak se nehezkého "blatíčka" zbavit?
Co o vás říká šlacha na zápěstí? Foto:
Natáhněte ruku hřbetem dolů a spojte palec a malíček. Ukáže se vám na zápěstí dvojitá šlacha?
Nová funkce Facebooku vzbuzuje velké vášně. Foto:
Revoluce Facebooku je tady. Máme se ale vůbec proč radovat?
Dívka s nejdelším jazykem na světě Foto:
Je tohle nejdelší jazyk na světě? Teenagerka se snaží získat své místo v Guinessově knize rekordů. Má jazýček mrštný jako ještěrka!
Heidi zkolabovala během koncertu. Takhle skončila Foto:
Jindy vitální zpěvačka Heidi Janků se musela vyrovnat se zdravotními problémy, které ji zastihly během vystoupení v Dolní Poustevně! Jak to zvládla? A co se jí opravdu stalo?
Jimmy Choo na přehlídce Gala Fashion Night  Foto:
Malajský návrhář bot Jimmy Choo (55) přijel do Prahy na Mercedes Benz Prague Fashion Weekend, aby podpořil mladé talentované návrháře. A nejen to, podporoval i modelky na přehlídce Gala Fashion Night...
Jimmy Choo si užíval přehlídku Gala Fashion Night na MBPFW  Foto:
Malajský návrhář bot Jimmy Choo (55) přijel do Prahy na Mercedes Benz Prague Fashion Weekend, aby podpořil mladé talentované návrháře. A nejen to, podporoval i modelky na přehlídce Gala Fashion Night...
Zdeňka má narozeniny Foto:
Ve 3. Zúčtování dostala nejvíc palců silikonová královna Zdeňka. VyVolení si rozhodně nebrali servítky a s brunetkou bez zubu už rozhodně ve vile být nechtějí.
Femme fatale českého bulváru, matka mediální hvězdy Ornelly Štikové Monika (40) zase boduje. Rozhodla se komentovat aktuální světové dění a zastat se skandální zpěvačky Ivety Bartošové.
Josef Vojtek (47) měl premiéru muzikálu Casanova, v němž ztvárnil známého svůdce. Jeho manželka Jovanka mu v hledišti celou dobu držela palce.

reklama

reklama

reklama