perlička

Co dal Lukas své přítelkyni?  Foto:
Carlee Leifkes a Lucas Unger se zasnoubili na Halloween. Svátek, který sice není zcela typický pro zásnuby, ale tento pár má od tradic zatraceně daleko.
Veronika Sasková už je Farářová. Gratulujeme! Foto:
Tak a je to! Ještě před pár dny to byla slečna, a už je to mladá paní. Veronika Sasková (28) teprve nedávno přibyla do týmu našich reportérek VIP zpráv, brzy i denního Top Staru, a už není k mání....
11 perliček ze zákulisí hollywoodských trháků​  Foto:
Zajímavosti ze zákulisí natáčení filmových trháků jsou kolikrát zajímavější než film samotný. Podívejte se na ty největší perličky z natáčení!
Scott Eastwood - No, prostě chlap se vším všudy :-) Foto:
Je mu osmadvacet a má fakt štěstí na geny. Syn herce Clinta Eastwooda Scott se stal tváří hned několika módních značek –- naposledy ho oslovil Hugo Boss. Nedivíme se!
Nicolas Cage ve snímku Zběsilost v srdci Foto:
Herec Nicolas Cage se před pár dny stal jedním z nejmladších dědečků v Hollywoodu. Je teprve padesátník a už se musí smířit s tím, že mu někdo bude říkat "dědo". Ve VIDEU VIP zpráv...
"Dá si někdo pizzu?" Podívejte se, jak se ládovali na Oscarech. Poslíček s pizzou na tuto objednávku nikdy nezapomene. Moderátorka Ellen DeGeneres objednala pizzu, kterou roznášela spolu s poslíčkem mezi publikem na 86. ročníku předávání Oscarů. Foto:
Zajímá vás, kdo držel hladovku, aby se na Oscarech nadlábnul? A další perličky a kuriozity z Oscarů? Projeďte si naší FOTOGALERII:
Nejodvážnější výstřih týdne předvedla Rita Ora Foto:
Minulý týden se nesl ve znamení olympiády v Soči (vylovili jsme opravdové perličky ze zákulisí), Schumacher dostal zápal plic, objevil se trailer s poslední rolí Paula Walkera a Gábina Partyšová se...

reklama

reklama

reklama