Petr Čadek

Některé z přítomných dam měly opravdu odzbrojující výstřihy! Víte, která zaujala těmito zbraněmi? Foto:
Slavnostní zahájení karlovarského filmového festivalu bylo přehlídkou úchvatných rób, skvěle střižených obleků, ale také velkých výstřihů s dechberoucím výhledem!
Justin Bieber na další pařbě Foto:
Týden si celebrity tentokrát daly pěkně dramatický. Začal smrtí oscarového herce, média zásoboval skandály Justin Bieber, missky málem uvěznil cyklon a ples v Opeře tomu všemu dal korunu.
Jitka Čvančarová Foto:
Vidět vnadnou herečku Jitku Čvančarovou (35) jako blondýnu, to se nám poštěstilo na slavnostní premiéře filmu, kde hraje náhradnici Irenku.
Nebýt Jitky Čvančarové, festival by přišel o spoustu populárních hvězd. Právě její šarm totiž přilákal do Varů nejednu slavnou osobnost.
Slavné maminky se musely rozhodnout. Vzít děti sebou nebo sehnat hlídání a vydat se užívat „druhé líbánky“. Každá to vyřešila jinak.
Něžné objetí a úsměvy. Zdá se, že to mezi herečkou Jitkou Čvančarovou (35) a hudebníkem Ondřejem Brzobohatým na festivalu ve Varech pěkně zajiskřilo. Jak se jejich důvěrnosti líbí Petru Čadkovi a...
Hollywoodská hvězda je ze svého syna úplně vedle. Herec se od něj nehne na krok a pořídil mu celou armádu chův. Sledovali jsme zblízka, nikým nepozorováni, chování otce Travolty k tříletému...

reklama

reklama

reklama