Petr Hapka

Petra Hapková o tom, jak se jí žije bez táty... Foto:
„Táta mi chybí a asi to nepřejde,“ svěřila se Petra Hapková o odchodu svého otce, legendárního hudebního skladatele a zpěváka Petra Hapky. V rozhovoru s Mirkou Roubíkovou mimo jiné prozradila, kdy si...
Terka Tobiášová si natáčení se skupinou Mandrage náramně užila.  Foto:
Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!
Jana Kirschner má na nahrávání s Petrem Hapkou zajímavou vzpomínku. Foto:
Asi málokdo nezná písničku Jany Kirchner a Petra Hapky Bude mi lehká zem. Tenhle hit vznikl vlastně velmi rychle a mezi oběma umělci došlo k zajímavé souhře. Jak na chvíle nahrávání slovenská...
Video VIP zprávy: Zpěvačce Haně Hegerové zřejmě přitížila smrt jejího dvorního skladatele, její zdravotní stav se zhoršil Foto:
Zpěvačka Hana Hegerová se už delší dobu kvůli špatnému zdravotnímu stavu neobjevovala na veřejnosti.
Video VIP zprávy: Petr Hapka byl bonviván. A bylo mu jedno, že ho třikrát vyhodili z konzervatoře. Stejně se prosadil! Foto:
Geniální česklý skladatel Petr Hapka odešel do hudebního nebe na konci listopadu. Nečekaná smrt zasáhla jeho rodinu, přítele i širokou veřejnost. Co bylo ale příčinou smrti?
Při pohřbu Petra Hapky vyšla najevo další smutná zpráva. Hapkova dlouholetá kamarádka Hana Hegerová nedorazila a měla k tomu opravdu vážný důvod! Je totiž hospitalizovaná v nemocnici!
Rakev byla obklopena krásnými smutečními věnci Foto:
Geniální český skladatel Petr Hapka zemřel minulý týden na vyčerpání organismu, dnes se s ním přišli rozloučit nejen přátelé a rodina, ale i obyčejní lidé.
Státní opera těsně před zahájením vyhlášení výsledků ankety popularity Český slavík 2014 Foto:
Sobotní noc patřila slavnostnímu předávání Český slavík Mattoni 2014, které se odehrávalo v budově Státní opery. Oproti loňskému roku se nedostavily některé hvězdy.
Sám motorky miloval Foto:
Svět hudby ztratil v úterý Petra Hapku. Jeho nádherné melodie zůstanou, stejně jako vzpomínky na člověka, který zhltnul život plnými doušky. Co jste o něm možná nevěděli?
Alzheimerova choroba propukla u Petra Hapky po operaci kyčle, kterou absolvoval v létě. Jak se něco takového může stát? Odpověď hledají vědci už několik let. Zdá se, že narkóza skutečně může urychlit...

reklama

reklama

reklama