písnička

Kate Upton a žhavé vystoupení Foto:
Slavná modelka to rozjela neuvěřitelným způsobem v parodii na písničku od Britney Spears!
PPAP v celé své kráse... Foto:
Svět našel nový Gangnam Style v hitu japonského komika, který si říká Piko Taro. Písnička s textem o jablkách, ananasech a propiskách si získala fanoušky po celém světě. Teď se ukázala v celé své „...
Funguje na vás? Foto:
Chceme si odpočinout, chceme si pustit nějakou uklidňující hudbu, ale mnohdy nemůžeme najít tu pravou. Tuhle situaci se rozhodli vyřešit vědci, kteří řekli jasně, která písnička vám pomůže relaxovat.
Na pódium přišla s ukulele v ruce. To, co předvedla, všem vyrazilo dech Foto:
Už když přišla tato dívka v americkém Talentu na pódium, všechny zaujala svou přirozenou krásou. Nikdo však nečekal, jaký výkon předvede. Za doprovodu ukulele zazpívala svou vlastní písničku.
Proč se Klára Kolomazníková nechtěla vrátit do skupiny Holki? Foto:
Dívčí kapela Holki byla ve své době mezi mládeží fenoménem, i když na takové Lunetic neměla. Přesto by si řada jejích fanoušků ráda zazpívala oblíbené písničky s původní sestavou…
V novém písničkovém filmu si zahrála i fotbalová legenda Pavel Horváth. Foto:
Nový romantický film s písničkami Michala Davida Decibely lásky se představuje divákům trailerem s prvními ukázkami. Do kin jej uvede společnost Falcon už 11. února 2016.
Ewa se teď bojí, co bude. Foto:
Zpěvačka Ewa Farna už patří mezi české hudební stálice a často bývá terčem bulvárních novinářů, kteří řeší její váhu. A protože už Ewu tahle nálepka nebaví, rozhodla se vydat písničku „Mám boky jako...
Fotka z filmu Padesátka. Foto:
Kapela Nightwork už je dávno pryč, ale fanynky nyní mohou opět jásat. Jakub Prachař s Františkem Soukupem totiž založili novou kapelu s názvem Horal.
V zákulisí oblíbeného seriálu není vše, jak by mělo být. Foto:
Jednička mezi televizními seriály, ať se fandové Her o trůny třeba staví na hlavu, je pro mnohé Teorie velkého třesku. Úvodní písničku od kapely Barenaked Ladies zná určitě každý, ale zřejmě už ne...
Petr Lexa má k písničce zvláštní vztah, protože se nedávno rozešel s přítelkyní. Foto:
Petr Lexa je možná známější i v jiných souvislostech, ale jeho kapela Slza nepatří k žádným béčkům, o čemž svědčí rostoucí popularita. I proto je písnička Katarze k našemu primáckému seriálu Přístav...
Má talent. Fakt. Foto:
Dlouho jsme čekali. Doufat jsme přestávali. Ale ten den přece jen nastal! Legendární písnička Everybody od kapely Backstreet Boys se dočkala své české verze. Ujal se jí tento chrabrý mladík a svoji...
Agáta Prachařová Foto:
Agáta Prachařová minulý týden všechny šokovala svým nejnovětším počinem. Splnila si svůj dětský sen a stala se zpěvačkou! Nový klip i singl ale hájí jako pravá dračice.
Chlapeček tančí na Katy Perry Foto:
Internet ovládl tento malinký, vypasený chlapeček, který i přes to, že má tělo samý „špíček“ zvládá neuvěřitelně mrštné a rytmické taneční pohyby.
Video VIP zprávy: Burma Jones vyrážejí na turné. Po osmnácti letech! Foto:
Burma Jones letos oslaví už 25 let od svého vzniku. Na pódium se proto teď plzeňská skupina rozhodla vrátit ve své nejsilnější sestavě ze začátku 90. let.
Video VIP zprávy: Verona chystá velký letní hit Foto:
I když to tak venku momentálně vůbec nevypadá, léto se – alespoň podle kalendáře – blíží. Skupina Verona v těchto dnech dokončila nahrávku, o které tvrdí, že to bude na tutovku letní hit. Že by?
Video VIP zprávy: Petr Sepéši mladší bude obrážet diskotéky s otcovými starými hity Foto:
Pamatujete na zpěváka Petra Sepéšiho, který tvořil svého času duo s Ivetou Bartošovou a který tragicky před třiceti lety zahynul?

reklama

reklama

reklama