playboy

Hugh uměl žít. Foto:
Jak by se dalo očekávat od nedávno zesnulého 91 Hugha, kterého přežila jeho 31letá manželka, nebyl jeho sexuální život běžnou rutinou. Měl v posteli nespočet žen.
Zemřel Hugh Hefner Foto:
Hugh Hefner, zakladatel legendárního časopisu Playboy, zemřel ve věku 91 let. Smutnou zprávu oznámila společnost Playboy Enterprises. Hugh zemřel přirozeně 27. září.
Playboy modelka Jaylene pobouřila společnost. Foto:
Když se podíváte na Instagram krásné playmate Jaylene Cook, uvidíte, že jí není ani trochu cizí být skoro na každé fotce svlečená.
Dani Mathers Foto:
Pokud jste si někdy říkali, že za jedno hloupé foto vám nic nehrozí, pak jste byli na omylu.
Bude konec rajcovním zajíčkům?  Foto:
Od března příštího roku už v Playboyi nenajdete žádné nahé fotky. Časopis známý svými provokativními snímky mění strategii, a i když vnadné ženy na jeho stránkách zůstanou, už nebudou odkládat bikini.
Jaromír Jágr a jeho selfiemánie  Foto:
Selfie s Jaromírem Jágrem (43) v posteli, které pořídila Kateřina Provazníková (18) se stalo naprostým hitem internetu nejen u nás, ale už i v zahraničí.
Eva Perkausovíá je nvou moderátorkou Top Star Magazínu. Foto:
Již poslední srpnový den uvidíte na Primě nový Top Star Magazín, jehož tváří se po Ivě Kubelkové (38) stává vnadná Eva Perkausová (21). Vždycky chtěla být modelkou, ale paradoxně její luxusní...
Harry Potter a Fénixův řád Foto:
Scarlett Byrne (24), kterou znáte ze snímku Harry Potter, kde ztvárnila Pansy Parkinsonovou, se zasnoubila s Cooperem Hefnerem.
Hezoun Calvin Harris pro italskou značku Foto:
Zpěvák, který se nedávno dal dohromady s kráskou Taylor Swift, znovu spolupracuje s italskou značkou Giorgio Armani a je na co se koukat!
A jak to máte vy? Foto:
Pokud také občas tápete s žiletkou v ruce, jak upravit vaše intimní partie, tento článek je právě pro vás. Vydali jsme se na cestu kolem světa, abychom zjistili, jak si ženy po celém světě upravují (...
Kočičky z Playboye Foto:
Připravili jsme pro vás fotogalerii sexy modelek, hereček a zpěvaček, které byste nahé v Playboyi určitě nečekali. Jsou to čísla poněkud staršího data, ty nové totiž všichni znáte, překvapení by se...
Angelica čeká na prince, který ji vysvobodí ze zakletí do panenky Barbie Foto:
Šestadvacetiletá Angelica Kenova žije s rodiči v Moskvě v Rusku. Rodiče jí nedovolí vybrat si vlastní oblečení a nikdy neměla přítele.
Cora Schumacher pózovala pro Playboy Foto:
Zvláštní oslava rozvodu, ale proč ne? Možná, že si bývalá modelka tímto krokem dokazuje, že už je volná a může si opět dělat, co ona sama uzná za vhodné.
Loredana Chivu nafotila fotografie do Playboye Foto:
Modelka v jednom z rozhovorů přiznala, že jí velice trápí jedna skutečnost z jejího osobního života, na kterou nemůže zapomenout a nikdy se s ní nesmíří.

reklama

reklama

reklama