Playmate

Modelka má obří prsa! Foto:
Pánbůh jí toho nadělil opravdu hodně a ona se za to naštěstí vůbec nestydí. A svoje obří balóny ještě ráda ukazuje. Podívejte se na největší přírodní prsa, co jste kdy na modelce viděli!
České modelky a jejich káry Foto:
Není divu, že o krásné baby je veliký zájem ze strany opačného pohlaví. Je už také skoro pravidlem, že si jich všímají pánové, kteří pro nějaké miliony nemusejí chodit daleko. Když už je mají, tak...
Bára Mottlová na sebe práskla hodně intimní detaily. Foto:
Moderátorka, herečka a zpěvačka Bára Mottlová (29) je v jednom kole. Kromě role v seriálu Přístav nově moderuje pořad New Look po boku Evy Decastelo a Daniely Révai. A protože je bývalá Playmate...
Georgia Clark s dcerou Kayle Foto:
Georgia Clark (38) chce, aby její dcera byla nejslavnější playmate světa. Podporuje ji prostitucí a striptýzem.
Manželka milionáře Lugnera ví, jak si udržet manželovu pozornost! Foto:
Multimilionář Richard Lugner se před rokem oženil se sexy kráskou Cathy Schmitz, které je pouhých čtyřiadvacet. Je mezi nimi rozdíl osmapadesáti let. Podívejte se, jak si žijí.
Mel B si měla užívat na záchodku pro invalidy s bývalou playmate! Foto:
Bývalá členka dívčí skupiny Spice girls se nezdá! Alespoň podle svědectví bývalé playmate, na kterou se měla vrhnout na záchodech v hotelu Planet Hollywood.
Vlaďku Erbovou trápí pomluvy  Foto:
Modelku a manželku fotbalisty Tomáše Řepky Vlaďku (32) velmi trápí, že se o ní všude píše, že má rakovinu. Přitom to není pravda. Krátkovlasá playmate má problém se štítnou žlázou. Proto tolik zhubla.
Jana Štefánková se stáhla ze showbyznysu Foto:
Modelka a bývalá playmate Jana Štefánková (39) do společnosti moc nechodí, ale když se to týká byznysu, tak s partnerem René Tauberem občas někam zajde.
Baletem k dokonalému pozadí, může nyní hlásat Rachel Pomplun. Pětadvacetiletá studentka biochemie a baletu se totiž stala historicky první Američankou mexického původu, kterou Playboy vyhlásil...
Bouřlivák a věčný milovník žen, režisér Filip Renč, jde do sebe. Už delší dobu seká dobrotu po boku přítelkyně Kristýny Nerudové. Dokonce spolu plánují miminko.

reklama

reklama

reklama