počasí

Tyhle vlny mohou být pěkně zákeřné Foto:
Lidé nyní přilétají z celého světa, aby si tenhle bizarní fenomén prohlédli na vlastní oči.
Jak vypadají vaše prsty na nohou? Foto:
Využijte teplého počasí, dokus je čas, a podívejte se lidem na nohy! I když vás možná budou považovat za fetišistu, vy mezitím o nich leccos zjistíte! Tohle o nás prozrazují prsty na nohou.
Bacha na to, kde hrajete Pokemony! Foto:
Je jasné, že si nevybíráte, kde se Pokémoni zrovna objeví, a musíte je pochytat všechny... Ale tato žena se nechala unést až příliš, a přerušila tak vysílání předpovědi počasí!
Rock for People 2016 Foto:
Skvělá festivalová atmosféra, krásné počasí a hlavně výborné kapely na světové úrovni byly součástí letošního festivalu Rock for People. Jak největší hudební festival u nás probíhal?
Tohle umí jenom Kate Foto:
Kate Moss nasává a pálí cigáro, kde může! Tentokrát se známá pařmenka po sklence šampusu vymáchala v Temži. A to v Anglii touhle dobou rozhodně není počasí na nějaké koupele v řece.
Nechápeme! Ale když je šťastná... Foto:
Britka žijící v malé vesnici Wroot zřejmě hodně ušetří za oblečení, chodí totiž úplně nahá. A důvod? Věří, že je tak v užším kontaktu s přírodou.
I Marilyn Monroe věděla, jak se nejlépe zabavit při špatném počasí. Foto:
Venku je hnusně. Psa by nevyhnal a zhýčkaný lid moderní doby, pro nějž nepříznivé povětrnostní podmínky znamenají špatně nastavenou klimatizaci v kanceláři, už vůbec ne. Existuje ale zábava, která je...
Helena se v létě ráda osvěží melounem. Foto:
Slunce pálí, na oboze ani mráček, prostě perfektní počasí na nějakou tu siestu. A jak si takové krásné počasí užívají hvězdy?
Dvě tváře Vanessy Mae Foto:
Bohužel to opravdu platilo po prvním kole obřího slalomu, který se na olympiádě v Soči jel za mimořádně špatného počasí. Zatímco naše Šárka Strachová vypadla hned na začátku trati, Vanessa Mae v...

reklama

reklama

reklama