popálenina

Gareth Clarke a jeho nepěkné zranění Foto:
Mažte se. Věřte nám a prostě se mažte. Jinak totiž můžete dopadnout, jako tenhle chudák.
Laxmi Saa Foto:
Laxmi Saa bylo pouze 15 let, když odmítla sňatek s třicetiletým mužem. Ten se jí pomstil tím, že na ni vychrstl kyselinu. Dívka utrpěla popáleniny na 60 procentech těla.
Ze statečné Harley se stala neskutečně silná žena Foto:
Osud si s Harley Dabbs opravdu zahrál nemilosrdnou hru. Ve dvou letech sice přežila tragický požár, měla však popáleniny po celém těle. Její život nebyl nikdy snadný, dnes však nemluví o tragédii,...
Tulsi Vagjiani Foto:
Tulsi Vagjiani přežila pád letadla, kvůli kterému přišla o vše. Podívejte se na její neskutečnou proměnu poté, co byla popálena na 45 procentech těla.
Dana Vulin těsně po útoku  Foto:
Před třemi lety utrpěla Dana Vulin popáleniny třetího stupně poté, co ji mylně označila Natalie Dimitrovska za milenku svého muže. Popáleniny měla na 60 % těla.
Krásná Danika Heronová bojuje o život! Foto:
Něco, čeho se bojí téměř každý! Alergická reakce na nové léky stála téměř život dospívající dívky! Co se jí vlastně stalo?
Popálená Turia Pitt se dostala na titulní stranu nejprodávanějšího australského časopisu. Foto:
Ani popáleniny na více než 60 % těla nezabránily bývalé modelce Turii Pitt, aby se dostala na přední stranu časopisu The Australian Women Weekly.
Na první pohled o rozhovor neměl Petr Kramný zájem Foto:
Státní zástupce Vít Legerský potvrdil verzi, že obě Češky zabil elektrický proud. Ve vazbě dál zůstává Petr Kramný, který je důvodně podezřelý, že čin spáchal.

reklama

reklama

reklama