poprask

Zablokovali jí účet na 24 hodin. Foto:
Tato modelka vzbudila opravdový poprask. Její tělo je prý tak sexy, že není vhodné na Instagram!
Takhle budou bydlet olympionici v Riu Foto:
Olympiáda v brazilském Riu už způsobila na internetu poprask. Hlavně kvůli viru zika, ale také kvůli nedokončeným budovám.
Trend odstartovala tato fotka. Foto:
Na svatbě má být zábava a veselo. A o pořádný poprask se mají postarat hlavně družičky nevěsty! Ty však podlehly tomuto novému trendu. Vystrkují holý zadek!
poprask na lagune 2 Foto:
V Divadle STUDIO DVA vypadly pojistky. Naštěstí až po představení Poprasku na laguně. Mohli za to duchové? Herec Václav Jílek tvrdí, že ano.
Reklama na kondomy. Foto:
Muž v restauraci se začne dusit jídlem, ale místo toho, aby jej začal personál zachraňovat, si to přímo na jeho stole rozdá sexy servírka s jiným hostem! Co je tohle za reklamu?
Sněhový penis prý vezli na slavnostní přehlídku. Foto:
Tohle není auto zmrzlináře a na střeše rozhodně není nanuk. Podivný povoz brázdil ulice kdesi v Číně a způsobil poprask.
jake proměna hlavní Foto:
Býval malý, usměvavý a moc roztomilý. Herec Angus T. Jones, který v seriálu Dva a půl chlapa ztvárnil synovce Charlieho Sheena, se po delší době objevil mezi lidmi a svým zjevem způsobil poprask.
Jennifer Lawrence a Lindsay Lohan jsou na válečné stezce! Foto:
Akční hrdinka a v současnosti jedna z nejlépe placených hollywoodských hereček Jennifer Lawrence píchla do vosího hnízda. Při návštěvě noční talk show si neodpustila poznámku na adresu Lindsay Lohan...
Lucka Vondráčková vnímá svá krásná prsa jako pracovní nástroje! Foto:
Když si Lucka oblékla krásné šaty a vyrazila v nich na Slavíky, netušila, jaký poprask způsobí. Tedy ne ona, spíše její mocný dekolt a nalité přednosti, které se z výstřihu nevyvalily snad jen díky...
Nina Agdal Foto:
Na sociálních sítích už dneska najdete kdeco. Hlavně s nahotou není problém. Základem je totiž ukázat všechno, nebo aspoň skoro všechno. Aby fanoušků pěkně přibývalo...

reklama

reklama

reklama