poranění

Tohle je fakt drsné! Foto:
Záchranáři z organizace na pomoc zraněným zvířatům našli psa s ošklivým poraněním na hlavě ve sklepě jednoho indického obchodu. Okamžitě ho vzali pryč a pustili se do léčby.
Co se to s dnešním světem děje? Foto:
Ředitel školy nesouhlasil s tím, aby si jedna z kuchařek nechala psa. Místo toho, aby psa nechal dovézt do útulku, zvolil naprosto brutální způsob popravy.
Diddy Foto:
Rappeři jsou ostří hoši a tady je další důkaz. Americký rapper Diddy a jeho kanadský kolega Drake se začátkem týdne porvali před klubem v Miami, kde DJ Khaled slavil narozeniny.
Herečce Nicole Kidman se zabil tatínek! Foto:
Hollywoodská herečka a exmanželka Toma Cruise zažívá hodně smutné chvíle. Ze Singapuru k ní totiž dorazila tragická zpráva o úmrtí jejího otce!
Xindl X - Obrázek 2 Foto:
Muzikant Xindl X zmizí z koncertních pódií. Dá si trochu oraz a bude se věnovat rodině, hlavně svým dvěma malým dětem. Navíc si musí dát do kupy poraněné oko, na které momentálně moc nevidí.
Ledová výzva, při které šlo o život! Foto:
Že se lidé polévají vodou s kousky ledu, jsme si už zvykly a není to pro nás žádná novinka. Co se ale stalo poté, co jedna z nominovaných se nechala polít a pak běžela mokrá do domu, by nechtěl zažít...
Markéta Hrubešová si skvěle rozuměla s Andreou Sobotovou Foto:
Kdo by to byl řekl, že herečka Markéta Hrubešová (41), modelka Jana Doležalová (32) či herečka Adriana Sobotová (52) vymění svá povolání a stoupnou si za prodejní pult. Co je k tomu vedlo?

reklama

reklama

reklama