portrét

Drsná malůvka. Foto:
Děti dokážou být až krutě upřímné. Ale tato drsná kritika přímo od vlastního syna matce pomohla zhubnout polovinu své váhy!
Překrásné dílo. Foto:
Tohle video budete chtít vidět znovu a znovu. Umělec dokázat během 30 vteřin něco tak neuvěřitelného, že po prvním zhlédnutí tomu ani nebudete věřit.
Tohle na chlápka čekalo Foto:
Nic takového byste na projížďce rozhodně potkat nechtěli!
iluzezena2_uvod Foto:
Žena upoutá vaši pozornost jako první, jenže na obrázku se skrývá i něco jiného…
Lady Gaga vzdala na svém těle hold Davidu Bowiemu. Foto:
Extravagantní zpěvačka v sobotu navštívila legendárního tetovače Marka Mahoneyho, aby jí na boku vyobrazil slavnou osobnost, která nás nedávno opustila.
Brzy v galeriích... Foto:
Australana Tima Patcha jednoho dne před deseti lety napadlo, že by mohl zkusit namalovat něco svým penisem. Uměleckou školu sice nedostudoval, ale teď je známější než mnozí opravdoví umělci.
RESPEKT! Učitel si maluje realistické portréry na dlaň a otiskuje je na na papír Foto:
Russel Powell je nejen úspěšným a oblíbeným učitelem na základní škole, ale navíc i originálním umělcem. Dokáže si přímo na svoji levou dlaň namalovat krásné portréty, které pak otiskuje na papír....
Rande s pornohvězdou Foto:
Vynalézavost lidského pokolení nezná mezí. Jestli nenávidíte svůj aktuální džob, můžete se třeba nechat inspirovat!
Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování Foto:
Vytetovaná jména partnerů nebo jejich portréty, data svateb nebo výročí. Pokud byste to označili za šílené nápady, můžeme vás ujistit, že se najde spousta celebrit, které tuto chybu udělaly.
Poznali byste Rihannu ze smajlíků? Foto:
Někdo je miluje, někdo nenávidí a někteří v nich vidí skrytý potenciál. Ano, mluvíme tu o ikonkách sociální sítě Facebook a o smajlících, které používá téměř každý. A jak z nich vzniknou neuvěřitelné...
Tutanchamonovi udělali vědci 3D podobiznu a to podle jeho sarkofágu Foto:
Tutanchamon je pojmem sám o sobě. Patřil k nejznámějsím faraonům starého Egypta, hlavně proto, že v roce 1922 byla objevena jeho hrobka v Údolí králů v téměř neporušeném stavu.
video Divácké zprávy: Bulharského umělce inspirují české známé tváře Foto:
V Bulharsku v Primorsku existuje umělec, kterého hodně baví malovat na kameny známé tváře. Inspiruje se kdekoli - i v Čechách. A tak si tu mezi šploucháním vlnek můžete prohlédnout portrét Václava...
Portréty vojáků před misí v Afghánistánu, během ní a po ní  Foto:
We Are The Not Dead je název osmiměsíčního projektu, ve kterém fotograf Lalage Snow nafotil portréty britských vojáků před odjezdem do Afghánistánu, během válečného působení zde a poté po ukončení...
Muž si představuje svou budoucí lásku... ach, ta láska nebeskáááááááá Foto:
Láska je trpělivá a laskavá, ale může být také podivná, jak o tom svědčí portréty v této galerii. Fotografie jsou veselé a roztomilé zároveň – dokazuje to, že i podivíni můžou najít pravou lásku.
Jude Law na iPadu Foto:
Britský umělec Kyle Lambert se prosadil svými portréty slavných osobností, vytvořenými jemným ťukáním jednoho prstu na iPad. V jeho portfoliu nechybí úchvatná díla s tvářemi Rihanny, Jennifer Aniston...

reklama

reklama

reklama