přání

Cailee brzy oslepne, tak jí máma splnila přání Foto:
Cailee brzy přijde o zrak, její máma Catrina se tak rozhodla, že holčička musí vidět svět co nejdřív.
Co byste si dali vy? Foto:
Kdybyste si měli vybrat poslední jídlo, které si dáte těsně předtím, než zemřete, bylo by to některé z těchto?
Ben Moser s Mary  Foto:
Ben a Mary byli v dětství zcela nerozlučná dvojka. Ani v pubertě se Ben na svoji kamarádku nevykašlal.
Jewel Shuping  Foto:
Jewel Shuping (30) ze Severní Karolíny chtěla být již v dětství slepá. Její psycholog jí vyšel vstříc a nalil jí do očí žíravinu.
I tyto krásky bychom měli příští rok vidět bez svršků. Foto:
Nový rok už klepe na dveře a s ním přijde i natáčení nových filmů. A které nás zajímají nejvíc? No přece ty, v nichž naše oblíbené hollywoodské krásky uvidíme bez vršku! A ideálně i bez spodku. Které...
Safyre Terry  Foto:
Před třemi lety se Safyre Terry (8), společně se svými třemi mladšími sourozenci (nejmladšímu bylo jen 11 měsíců) a otcem, stala obětí žhářského útoku.
Snad se mu přání vyplní! Foto:
Christiana a jeho matku postřelili útočníci, kteří zazvonili u dveří jejich domu. Když matka dveře otevřela, začali střílet a zasáhli nejen ji, ale také sedmiletého Christiana. Naštěstí oba přežili.
Mladý muž si před smrté přál snímky ze svatby Foto:
Muž (27), jehož identita je neznámá, má nevyléčitelnou formu rakoviny. Před smrtí se chtěl oženit. Jelikož však nechtěl z žádné dívky udělat mladou vdovu, rozhodl se pro zcela netradiční řešení.
Bretagne společně se stovkou psích kolegů zachraňovala životy. Foto:
Fenka Bretagne si pořádnou narozeninovou oslavu zaslouží. Zachraňovala lidi 11. září a Newyorčany uprostřed chaosu zároveň uklidňovala. Magazín o psech BarkPost ve spolupráci s jedním manhattanským...
Možná jste o téhle Britce už slyšeli. Dvaadvacetileté Channan Petrides zbývají jen měsíce života, ale rozhodla se je naplno využít. Nechala se vyškrtnout z čekací listiny na nové plíce a sestavila si...
Svatební den Amie Cresswell a Omara Al Shaikha  Foto:
Poslední přání smrtelně nemocného chlapce bylo jasné: „Chtěl bych být tvým mužem.“ Dívka mu jeho přání splnila, stihli to tři dny předtím než zemřel.
Boj o těhotenství  Foto:
Je to opravdu neuvěřitelné, co je v dnešní době možné, a je to asi trošku děsivé, nezdá se vám? Babička si porodí své vlastní vnoučátko?!
Ivana Gottová končí jako moderátorka VIP zpráv Foto:
Ivana Gottová si dočasně naordinuje mediální pauzu. Na konci června pozastaví své působení ve VIP zprávách na Primě. Vedou ji k tomu osobní důvody – chce se víc věnovat rodině.
Sofia by se mohla již brzy stát matkou Foto:
Hvězda seriálu Taková normální rodinka se v nejbližší době ukáže před soudem. Chce totiž nechat zničit svá vajíčka oplodněná bývalým partnerem Nickem Loebem. Loeb nesouhlasí.
Video VIP zprávy: Tomáš Klus má nový klip Foto:
Turné, nová deska, premiéra klipu – přesně tak to vypadá, když si dá zpěvák Tomáš Klus na pár týdnů volno a odjede k moři, respektive do Dominikánské republiky. Jen co se vrátí, nápady neberou konce...
Vin Diesel zpívá Foto:
Takže tady máme další originální zpívané přání Vina Diesela ke svátku sv. Valentýna. Loni zpíval Stay od Rihanny. Tentokrát se pustil do songu My Heart is open od Gwen Stefani a Adama Levina. No......

reklama

reklama

reklama