předsevzetí

Nemůžete za to! Foto:
I když jste si to dávala jako první novoroční předsevzetí, pak si slibovala, že "v dubnu zhubnu", tak je konec června a zdaleka nemáte plavkovou formu. Nevyčítejte si to! Tady je pět důvodů...
Takové svaly nemáte! Foto:
Snažíte se (aspoň v lednu), abyste vypadali namakaně a potom stejně nic? Tenhle malý Brit by vás v páce asi porazil, a to si nedává žádná předsevzetí… asi je ještě ani nechápe.
Šílená změna Foto:
Ellen Lietzlow se ve škole posmívali, protože neměla postavu jak modelka. Dívka se rozhodla, že s tím něco udělá, jenže její předsevzetí zhubnout vedlo až k anorexii, která teprve sedmnáctiletou...
Jan a Václav Neckářovi Foto:
Novoroční Šansonění, tak se jmenoval večírek, kam si náš moderátor Karel Voříšek pozval své oblíbené interprety. Výtěžek ze vstupného šel na konto hospice svatého Kleofáše v Třeboni.
Herec Patrick Dempsey padl do léčky své kadeřnici Jillian Fink a v roce 1999 se s ní oženil Foto:
Patnáct let manželství a teď konec. Herec Parick Dempsey z Chirurgů (vysílá Prima LOVE v neděli po 22.00 hodině) a jeho manželka Jillian Fink se budou rozvádět.
Každý den pro vás budeme mít selfie s někým slavným. Jsme na lovu! Foto:
Na festival do Karlových Varů přijela Nela Boudová s předsevzetím vidět nějaké filmy. Pak ale horko těžko sháněla lístky. Naštěstí se ale najdou dobří lidé, kteří pomohou:-)

reklama

reklama

reklama