přežití

Jak vypadají trojčata dnes? Foto:
Opravdu dojemný příběh! Tyto tři sestry to však v životě neměly lehké, i když ještě ani nechodí do školy!
Film Revenant: Zmrtvýchvstání sbírá divácké i kritické vavříny, a to hlavně za boj Leonarda DiCapria o přežití po útoku medvědem. Jak to ale vidí žena, která se skutečně s medvědem utkala?
Již zdravý pes nyní čeká na nového páníčka. Foto:
Jen pár dní po neuvěřitelném příběhu doktora, který se kvůli léčbě týraného pitbula zavřel se psem do klece, tu máme další obětavého veterináře, jenž je ochoten udělat pro trápící se zvíře cokoliv.
Siamská dvojčátka se podařilo oddělit. Foto:
Zázraky se přeci dějí a jeden takový se podařil lékařům ve Švýcarsku. Dokázali od sebe oddělit teprve OSMIDENNÍ siamská dvojčata!
Sara Najim Foto:
Sara Najim (21) byla sražena na přechodu automobilem. Čtyři měsíce byla udržována v umělém spánku a její šance na přežití byly minimální. Lékaři si byli jisti, že pokud přežije, už nikdy nebude...
Ženská ňadra stojí za pozornost. Foto:
Prsa nás fascinují. Začíná to logicky v dětství, kdy jsou pro nás měkkými polštáři přežití, a pokračuje to do dospělosti. Ženy řeší jejich velikost a muži...vlastně také. Ti však stále mají pocit, že...
Netradiční adopce  Foto:
Náhodní kolemjdoucí našli mládě vačice na silnici, kde se choulilo u mrtvé matky, která byla zřejmě sražena vozem.
Lydia Rankin neměla velkou šanci na přežití Foto:
Lydia Rankin neměla podle lékařů velkou šanci na přežití. Dokonce se všichni domnívali, že zemře již při porodu. Letos však oslavila čtvrté narozeniny.
Dayna Christison Foto:
Zhubla kvůli rakovině a musela se nechat ostříhat po chemoterapii. Zakázky se však jen hrnou. Osud si s Daynou opravdu zahrává.
Thomas se narodil ve 23. týdnu těhotenství Foto:
Kanadský fotograf, který si nechává říkat Red Methot, přišel s krásným projektem, který však vyvolává spoustu otázek.
Jak to dopadne? Foto:
Když v roce 2008 zasáhla bomba vojenské auto, doktoři Simonovi nedávali moc šancí na přežití. Ale on zranění překonal, i když nemůže chodit a ani pořádně mluvit. Dostal odměnu ve výši 1,1 milionu...
Lassie a její Dinozzo Foto:
Německo: Dinozzovi byli jen tři týdny, když ho nalezl myslivec, jak brouzdá trávu u sražené liščí mámy. Přestože jeho šance na přežití byly minimální, liščátko přežilo,a dokonce vyrostlo v krásnou...
Bradley Cooper - modrooký idol Foto:
Americký herec a známý lamač srdcí dal vale své přítelkyni Suki Waterhouse. S ní chodil necelé dva roky. 
Noid a jeho záchranný batoh Foto:
Až bude padat budova, ve které se koná večírek, a vypukne panika, zachrání se jen ten, kdo se bude držet Noida. V jeho batohu se totiž najde vše potřebné pro přežití.

reklama

reklama

reklama