přízrak

Ve zdech domu se skrývá přízrak... Foto:
Vypadá jako obyčejný rodinný domek, ale ve skutečnosti se jedná o jeden z nejstrašidelnějších domů na světě. Vznikl o něm dokonce film.
Máte z videa halucinace? Foto:
Stačí deset sekund pozorně sledovat jedno video a dostanete halucinace. Tvrdí to vědci, kteří se fenoménem rychlého střídaní světel, zabývali.
Takové selfíčko byste si na Instagram asi nepověsili... Foto:
Co kdyby vám přímo za zády stál démon jak z hororového filmu? Může se to stát. Tahle žena si chtěla vyfotit selfíčko se svým starým foťákem a to, co se pak na fotce objevilo, vidět rozhodně nechtěla.
Tak co je menší zlo? Foto:
Džíny nosíme všichni, někdo by si na sebe nikdy neoblíkl moc upnuté, jiní zase považují volnější džíny za přízrak z minulosti, jenže pravdou je, že nezáleží, jaký střih zvolíte, stejně si nepomůžete.
Přespali byste v takovém hotelu? Foto:
Američanka Joanne Parent přespávala v hotelu, který kdysi býval domem ženy podezřelé z vraždy své rodiny, když si všimla, že v pokoji není tak docela sama…
Tohle je opravdu děsivé... Foto:
Co když jí shoří břicho? Možná se objevila reálná Rosemary z legendárního hororu Rosemary má děťátko. Taky by vás vyděsilo, kdybyste zjistili, že v břiše máte tohle?
Uršula má dvojče v reálném světě? Foto:
V hospodě U Bílého lva v britském Yateley mají zvláštního nájemníka. Prochází se tu duch a majitelka podniku Kate Staniszewska tvrdí, že by to nebylo poprvé, co přítomnost přízraku ve svém domě...
Tak téhle bychom se nebáli! Foto:
Pamatujete na Samaru ze slavného amerického filmu? Holka, která ji hrála, dnes už rozhodně nevypadá jako strašidlo. Daveigh Chase je kočka. Je jí 24 let a ve filmové branži pracuje dodnes....
Tohle byste na koupališti potkat nechtěli! Foto:
Lovcům duchů z amerického státu Queensland přálo štěstí. Během výletu k jezeru, které je známé tím, že v něm už ukončilo život hodně lidí, se setkali s duchem neznámého muže.
Anna Linhartová zanevřela na své ohnivé kadeře Foto:
Kdysi měla nádherné rezavé nezkrotné kadeře. Teď herečka Anna Linhartová (dcera Jitky Asterové) udělala všechno pro to, aby svůj vzhled změnila. Tvrdí, že ji to baví, měnit se. Posuďtě ale sami –...
Divácké zprávy - Duchove
Existují duchové? A co dělají ve volném čase? Tak na to se snaží přijít reportér Diváckých zpráv na Primě. V reportáži uvidíte ty nejzajímavějších záběry, na kterých by mohly být skutečné přízraky!

reklama

reklama

reklama