puberta

Tohle je vážně ona? Foto:
Popová dračice, jejíž dekolt je snad nejslavnější mezi zpěvačkami, dříve vůbec nevypadala tak jako teď. Budoucí hvězdu by v ní poznal jen málokdo.
V puběrtě na krásku opravdu nevypadala. Foto:
Krásná blondýnka, která uhranula srdce Leonarda DiCapria ve filmu Vlk z Wallstreet, byla jako teenagerka docela šereda! Z tohoto ošklivého kačátka naštěstí vyrostla krásná labuť.
Katy Perry vypadala v pubertě úplně jinak Foto:
Popová dračice, jejíž dekolt je snad nejslavnější mezi zpěvačkami, dříve vůbec nevypadala tak jako teď. Budoucí hvězdu by v ní poznal jen málokdo.
Broc potřebuje na míru dělané oblečení Foto:
Brocovi lékaři prorokovali, že se nedožije puberty, ale chlapec oslavil už devatenácté narozeniny.
Věříte jí to? Foto:
Valeria Lukyanova, která se proslavila jako dokonalá kopie panenky Barbie, přišla se šokujícím tvrzením. Prý za jejím vzhledem nestojí žádný plastický chirurg.
Dívka přípomíná vlkodlaka. Foto:
Měla by si užívat nejšťastnějšího období života a řešit počínající pubertu. Místo toho se kvůli genetické poruše musí stranit společnosti.
Ben Moser s Mary  Foto:
Ben a Mary byli v dětství zcela nerozlučná dvojka. Ani v pubertě se Ben na svoji kamarádku nevykašlal.
Dana morávková Foto:
Knavrhování kabelek a ke spolupráci se značkou Elega se Dana dostala naprosto nečekaně.
Valerie Levitina  Foto:
Ruské rodačce Valerii Levitině je dnes čtyřicet let a podle lékařů umírá. Již od puberty trpí anorexií. Dnes má 25 kg a její tělo není schopné zpracovat normální potravu. Nyní přiznala, kdo může za...
Američanka se rozhodla, že na platiskou operaci nepůjde Foto:
Dawn Shaw z amerického Washingtonu musela podstoupit odstranění tří kostí v obličeji, aby ji mohli lékaři vyoperovat zhoubný nádor, s kterým se Shaw již narodila. Operaci podstoupila již jako malé...
Puberta dělá zázraky,aneb z ošklivého kačátka jsou dnes kočky  Foto:
Podívejte se na neuvěřitelné proměny ošklivých káčátek v dokonalé ženy, za kterými nestojí nic víc, než obyčejná puberta. Tyhle dámy se na dalším třídním srazu rozhodně blýsknou.
Petice proti Justinu Biberovi Foto:
Oficiální petice volající po deportaci problematického zpěváka Justina Biebera z Ameriky "domů" do Kanady už má více než sto tisíc podpisů. Povede se dopáleným Američanům Biebera vyštvat?
Naše známá cvičitelka Hanka Kynychová (44) tvrdí, že vždy bývala bezproblémovým dítkem. Odmala se věnovala sportu a tělocvična byla jediným místem, kde se odvážila popustit uzdu případným...
Martina Gavriely (34) má problém. Její jedenáctiletá dcera Jessica se dostává do těžké puberty a vůbec nic na ni neplatí.
Cvičitelce aerobiku Hance Kynychové by málokdo hádal, že už jí bylo pětačtyřicet, a že má doma čtrnáctiletého syna. Přestože ji v poslední době trápí finanční problémy a byla na ni dokonce uvalena...

reklama

reklama

reklama