puberťačka

Kvůli tamponu málem přišla o život. Foto:
Udělala to, co v období menstruace snad každá žena. Málem jí to ale stálo život!
Dvojčata Caitlin a Sabrina. Foto:
Říká se, že dvojčata si jsou mnohdy mnohem blíž než klasičtí sourozenci. Následující dojemný příběh je toho skvělým důkazem.
Kolik jí je? Foto:
Téhle ženě se podařilo zastavit čas! Říká, že jí je 45 let, ale na tváři nemá jedinou vrásku a vypadá jako sexy lolitka!
Jeden z mužů, který se svým činem "pochlubil" na internetu. Foto:
Doufala, že tragickým znásilněním její peklo skončí. Netušila ovšem, že další muka mají brzy přijít.
Nemá Miley náhodou pravdu? Foto:
Pěvecká hvězda Justin Bieber slaví své 22. narozeniny. Kromě milionů fanoušků mu popřála i provokatérka Miley. Možná by byl ale radši, kdyby to nedělala.
Fatime Dzharfarova se stala třetí ženou bojovníka ISIS  Foto:
Fatime Dzharfarova (20) uprchla do Sýrie, aby si mohla vzít za manžela bojovníka ISIS a být jeho čtvrtou manželkou. Matka se smiřuje s faktem, že ji už nikdy neuvidí.
Johnny Machette prohru Teri Blitzen vydýchává jen těžko... Foto:
Před vyhlášením ceny pro nejlepší vlogerku na Czech Blog Awards byste v sále karlínského divadla hledali Teri Blitzen marně. Zato tam měla špióna, kterým nebyl nikdo jiný než Johny Machette. Ten si s...
Lisa Borch Foto:
Lisa Borch z Dánska začala být fascinována ISIS poté, co se seznámila s několika muslimy, kteří žili v uprchlickém táboře jen kousek od jejího domu.
Zayn Malik o tom možná ani nevěděl... Foto:
Nejdivočejší sny puberťaček se splnily, i když ne možná tak, jak by si přály. Vyšel magazín Solo, který ukazuje Popovou hvězdu v dost odvážných pozicích a dokonce se sexuálními hračkami! Má to být...
Britney Spears hvězdička - Obrázek 2 Foto:
Tento měsíc se na stáncích objevil magazín s Britney Spears na titulní straně. Zpěvačka je tak upravená, že si mnozí mysleli, že se jedná o topmodelku Heidi Klum
Americký herec Zac Efron, lamač dívčích srdcí, se zbavuje nálepky roztomilého hezounka a na filmových plátnech předvádí skvělé herecké výkony. Zde je přehled informací, které na sebe prozradil.

reklama

reklama

reklama