pupek

Děsivá stránka lásky. Foto:
Každý z nás chceme mít romantickou fotku se svou drahou polovičkou. V případě našeho nevkusu se může ale tato snaha pořádně vymstít!
Vtipná reklama na pivo. Foto:
Za svoje pivní bříško se nemusíte stydět. Tihle muži se s ním dokonce mazlí jako nastávající maminky! Proč?
Děsivá stránka lásky. Foto:
Není nadto udělat si zamilovanou fotku se svou drahou polovičkou. V případě nevkusu vás to ale může přijít pěkně draho.
Jeremy má obří pneumatiku. Foto:
Hvězda Top Gearu Jeremy Clarkson se zjevně nechal inspirovat pneumatikami vytuněných aut a jednu si nechal rovnou narůst na břiše. Ale pořádnou!
Fííha! Klučík vypadá jako slizký pojišťovák! Foto:
Byl to malý hubeňour s roztomilým, ale strašně důležitým pohledem.
Daniel Radcliffe Foto:
Slavný britský herec už dávno není Harry Potterem, i když od svých teenage let, kdy se ukázal nahý v divadle, se moc nezměnil a rád se obnažuje dál. Tentokrát pro italské vydání časopisu Vanity Fair.
Tyhle cviky na břicho fungují! Foto:
Děláte sklapovačky jako zběsilí, ale pekáč buchet na břiše pořád nikde? Zapomínáte totiž na tyto 4 zásadní cviky:
Kde je ten sexy striptér? Foto:
Nejvysvalenější a nejohebnější hollywoodský herec začal stárnout. Ještě vloni mohly holky v kinech vzdychat u jeho sexy tanečků v druhém pokračování filmu Bez kalhot a teď po Vánocích Channing vypadá...
Technicky nemožné... Foto:
Čínští manželé jsou natolik tlustí, že nemohou mít sex! I sehnat svatební šaty pro nevěstu, která váží dva metráky, nebylo jednoduché. Když se ale konečně tito třicátníci vzali, zjistili, že jim...
Fatty je v tom a Kim se přejedla... Foto:
Přejedla se slavná reality show hvězda, nebo Fatty čeká mimíska? Břicha ale mají dost podobná! Objevily se nové fotky Kim, jak jí roste břicho a Fatty se nadlábl sushi. Otázkou je, čí pupek je...
Máme štěstí, že nežijeme v tropech!  Foto:
Šváb a dva pavouci našli nový domov uvnitř těl lidí. Dost bizarní situace, která nahání strach. V tuhle chvíli vám přijde, že chytit od psa blechu je ještě docela přirozená věc.
Tihle lidé opravdu existují. I když je to k nevíře  Foto:
Ač je to k nevíře, pořád se mezi námi pohybuje spousta lidí, která prostě nemá žádnou soudnost. Třeba jako tito exoti, které nezastaví ani vykukující pupek či zadnice.
Máme ho každý - pupík i nepořádek v něm. Nečistoty přitom zdaleka netvoří použe prach - jejich složení vás možná překvapí.

reklama

reklama

reklama