pupík

Jak vypadá váš pupík? Foto:
Neradi jej ukazujeme, pokud na břiše zrovna nemáme pekáč buchet. Přesto však pupík někdy vykoukne. Co prozradí o svém majiteli? Je to neskutečně přesné!
Mějte dokonalé břicho! Foto:
Do módy se opět vrací krátká trička, tak i vy vystrčte pupík! Jak mít ale ploché bříško, aby jediná pneumatika, kterou budete mít, byla ta nafukovací do bazénu?
Jak zvládne svojí práci? Foto:
Teprve pětadvacetiletá studentka Lauren Jones medicíny trpí fobií, kterou podle svých slov, nepřekoná nikdy.
Praktické a sexy?  Foto:
Také vás trápí, jak při opalování máte nesouměrnou barvu? Tyto kalhotky by měly vás problém navždy vyřešit.
Tak tohle v břiše najít nechcete. Foto:
Pozor, video je dost drsné. Pokud se myší bojíte, asi pak nebudete mít pár hodit chuť na jídlo. Bizarní video je prý zvláštním typem vymýtání ďábla.
Dáte to? Foto:
A máme tu další výzvu! Pupíková challenge se stala absolutním virálním hitem v Číně a za pár hodin si ji hodilo do vyhledávače přes 130 milionů lidí. Twitter pak zaplavila pupíková selfíčka....
Video Divácké zprávy: Pořádné bříško je prima! Foto:
Umíte se pořádně nadechnout? Podle této paní to vypadá, že ne. Jestli ale máte trošku větší bříško i normálně, nezoufejte a udělejte si z toho přednost. I na pupíček se dá dobře zahrát!
Máme ho každý - pupík i nepořádek v něm. Nečistoty přitom zdaleka netvoří použe prach - jejich složení vás možná překvapí.
Co je to za tlouštíka? Foto:
Adoptivní syn Toma Cruise a Nicole Kidman, Connor (19), ukázal na dovolené v Mexiku svůj výstavní pupíček. Když jste ale syn Toma Cruise, byť nevlastní, nemáte o holky nouzi, ani když jste taková...
Jitka versus Iva Foto:
Na křest fotografické publikace 10 let České Miss dorazila modelka a zpěvačka Jitka Válková (22) v novém outfitu: v krátkém triku a v černých kalhotách. Podobný model si oblékla i moderátorka TOP...

reklama

reklama

reklama