pupínek

Když se holil, narazil na něco obzvlášť nechutného Foto:
Na tohle by se rozhodně neměli dívat lidé se slabým žaludkem. Když se tento muž holil, narazil na velmi nepříjemný pupínek. Lékař mu sdělil, že se jedná o cystu, kterou bude třeba vyříznout. Cysta to...
Jak se zbavit akné? Foto:
Pupínky tě neskutečně štvou, ale ještě více tě vytáčejí řeči, že to chce trpělivost a že z toho vyrosteš... Jak se akné zbavit hned?
Lékařka s odporným koníčkem  Foto:
Dermatoložka z USA, které se přezdívá „Pimple Popper“ (mačkačka pupínků), uveřejnila na YouTube kanál další nechutné video.
Nejodpornější video světa?  Foto:
Již v minulosti jsme vám naservírovali opravdu nechutné odstraňování zanesených pupínků. Toto video je však video dokumentací toho nejodpornějšího, co jste kdy mohli spatřit. Video pochází z USA a je...
Tak to je nechutné! Foto:
Mít nějakou úchylku je dnes prostě moderní. A internet poskytuje lidem spoustu prostoru, aby si našli tu svou pravou jedinečnou úchylku.
Bolelo ho to? Foto:
Někteří youtubeři se dokonce nahrávkami z vymačkávání velkých pupínků živí, jenže takhle daleko zašel asi jen málokdo. Tohle je jiná liga než beďary na nose!
Tohle by ani Spider-Man nedal. Foto:
Tak tohle je opravdu neuvěřitelné. Osmiletá holka měla na uchu šestiletý beďar. Nechme stranou to, proč si toho rodiče nevšimli, tohle video vás vyděsí!
Jestli chcete svému muži udělat radost, buďte při sexu aktivnější Foto:
Když v posteli při intimní chvilce řeknete některou z následujících vět, máte pravděpodobně s milováním utrum. Tak se jim radši vyhněte:
Thomas si musí vše pořádně rozmyslet Foto:
Thomas má před večerním Duelem starosti navíc. Místo aby si sumíroval taktiku na Mirku, řeší divné pupínky. Kvůli nim ho holky obcházejí obloukem.
Napadlo by vás při pohledu na tyto nohy, že patří nejkrásnější ženě světa Taťáně Kuchařové (25)? Modelka dorazila na akci k Prague Fashion Weeku v sexy dandy stylu, ale podivné fleky na nohou bohužel...

reklama

reklama

reklama