rakev

Podívejte se na Karlovy nejšílenější scény. Foto:
Co všechno kontroverzní soutěžící, který se svým odhalením dobyl internet, ve slavném pořadu předvedl?
Podívejte se na Karlovy nejšílenější scény. Foto:
Co všechno kontroverzní soutěžící, který nyní se svým odhalením dobývá internet, ve slavném pořadu předvedl?
Pavel se zavřel v rakvi. Foto:
Jeden z nejšílenějších dílů oblíbeného pořadu je tady!
John Edwards Foto:
John Edwards se rozhodl, nechat pohřbít zaživa na celé tři dny. Tímto neobvyklým a šíleným kouskem chce pomoct ostatním závislým lidem.
Jedno selfíčko zaujalo internet Foto:
Pohřby tu jsou od toho, aby se lidé rozloučili se zesnulými. Jenže jedna dívka to moc nepochopila. Při obřadu vytáhla mobil a rozhodla se vše zdokumentovat.
Neysi Perez  Foto:
Tragédie se stala v Hondurasu. Dívka, který byla za začátku druhého trimestru doma nečekaně zkolabovala.
Octavia byla upálena omylem zaživa! Foto:
Jak asi zemřu? Tato otázka se honí spoustě lidí hlavou. Doufají, že to bude rychlé a bezbolestné. V to doufala asi i Octavia Smith Hatcher. Jenže to by nemohla mít za manžela toho, koho měla! Co se...
Rakev byla obklopena krásnými smutečními věnci Foto:
Geniální český skladatel Petr Hapka zemřel minulý týden na vyčerpání organismu, dnes se s ním přišli rozloučit nejen přátelé a rodina, ale i obyčejní lidé.
Muž si do svého obývacího pokoje umístil zajímavý doplněk Foto:
Lidé si vystavují v obývácích všelijaké věci. Většinou to jsou ale neškodné trofeje z turnajů, diplomy, fotky dětí nebo suvenýry z dovolených… Co má ale doma Harem Deeb, to byste určitě nečekali!
Pánové bacha! Co vám může spustit sto orgasmů denně? Foto:
Někdo by mohl myslet, že orgasmy jsou báječná věc, pro ty, kteří jich zažívají desítky denně, ale jsou spíše utrpením. To tvrdí i Dale Decker, kterému ale prý zničily kompletně život!
Jíří Bartoška... Divadlo Kalich... Činohra Moje hra Foto:
Herecká legenda Jiří Bartoška má pár týdnů před dalším ročníkem festivalu v Karlových Varech samozřejmě plno prezidentských povinností, ale najde si i čas poležet si, a to dokonce v rakvi!
Ester Janečková je moderátorka a herečka  Foto:
Moderátorka Ester Janečková se v pořadu Kvér na Radiu Wave rozpovídala o tragédii, která se stala u ní v rodině. Její synovec, teprve čtrnáctiletý Filip, spáchal sebevraždu kvůli odlišné sexuální...
Tak by měl pohřeb rappera vypadat Foto:
MC Sparks, který zemřel v červnu za dosud neobjasněných okolností, měl pohřeb, který by si (při troše černého humoru) přál každý kolega rapper. Podívejte se, jak to jeho rodina a přátelé rozjeli...

reklama

reklama

reklama