rebel

Justin se v novém videu nažhavil Foto:
Kanadský zpěvák se chce vrátit na výsluní a po všech průšvizích, které si nadělal, plánuje dokázat, že patří do prvoligového popu. Takže vydal nový singl a samozřejmě v něm odhodil tričko.
Sergej Polunin Foto:
Jmenuje se Sergei Polunin, je mu pětadvacet let a jako on netančí nikdo na světě. Podívejte se na VIDEO, které má za několik dní šest milionů zhlédnutí. Tetovaný rebel v něm tančí balet na skladbu...
Jak zrají čeští idolové  Foto:
Každá známe jejich filmy a pamatujeme si je hlavně jako prince, rebely a vůbec idoly našich srdcí. Podívejte se, jak naši nejznámější herci vypadají dnes.
Novodobí rebelové Foto:
V dnešní době není až tak těžké se nazývat rebelem. Nemusíte nikde demonstrovat, ani se nechat zatknout. Stačí se jen vyfotit, jak porušujete psané nařízení, a poslat to na internet. Úspěch zaručen.
Tomáš a Vlaďka si podle svých slov jsou prostě souzeni Foto:
Že má známý fotbalista a bouřlivák Tomáš Řepka (40) pro strach uděláno, potvrdil již v roce 2011 otevřenou zpovědí ve své první knize Rebel. Teď vydal pokračování a... ještě přitvrdil!
Sexy kriminálník se stal hitem internetu. Každá žena ví, že hodní kluci jsou fajn, ale naše srdce prahne po rebelovi. Tak tady jednoho takového máme. Jmenuje se Jeremy Meeks a je zatraceně sexy.

reklama

reklama

reklama