řeka

Ztracená kamera byla na počátku neuvěřitelného příběhu. Foto:
To, co tam uviděl, nečekal ani v těch nejdivočejších snech!
Co způsobilo podezřelou barvu řeky? Foto:
Místní jsou zděšeni. Co způsobilo rudou barvu řeky?
Slonice se vydala na pomoc muži, který jí dříve zachránil život Foto:
Sloni jsou neuvěřitelná a velmi citlivá zvířata. Mladá slonice Kham Lha si myslela, že se její oblíbenec, který ji a její matku dříve zachránil, v řece topí a okamžitě se mu vydala na pomoc.
Místo Pokemonů našla mrtvolu! Foto:
Nová mobilní hra s Pokemony dobývá svět. Má na svém kontě však už první tragický příběh.
Bitka mezi manželkou a milenkou  Foto:
Video bylo údajně natočeno v Brazílii. Manželka načapala doma svého muže s mladou milenkou a nedopadlo to dobře...
Tohle umí jenom Kate Foto:
Kate Moss nasává a pálí cigáro, kde může! Tentokrát se známá pařmenka po sklence šampusu vymáchala v Temži. A to v Anglii touhle dobou rozhodně není počasí na nějaké koupele v řece.
Zachránila ji podprsenka! Foto:
Ženu našli v bezvědomí na mostě nad řekou v čínském městě Kanton. Blesk ji spálil na hrudníku, ale zásah elektřinou přežila. Ihned ji odvezli do nemocnice, kde zjistili, že všechny důležité orgány...
Až se budete nudit, radši neluskejte prsty nad akvárkem. Foto:
Mysleli jste si, že když stojíte na suchu, ryby za vámi nemůžou? Tak to jste se zmýlili. Tahle sladkovodní ryba ulovená v Thajsku by radši byla v řece než v nádrži, kam ji rybáři šoupli. Vypadá sice...
Zoufalý senior si poté, co ho opustila žena, uříznul penis.  Foto:
Turecký penzista Turgut Oymen, 73, se chystal oslavit se svou o tři roky mladší manželkou zlaté výročí svatby, ta mu ale dala kopačky. Zhrzený senior si uříznul penis a orgán hodil do řeky.
Grand Canyon a jeho nejkrásnější zimní fotografie Foto:
Ohromující Grand Canyon je znám neskutečnou silou, která na vás zapůsobí, když ho navštívíte. Je to opravdu nepřekonatelný zážitek. Jedna z nejneuvěřitelnějších přírodních krás naší planety.
Natáčení nové bondovky v Londýně - Obrázek 5 Foto:
Daniel Craig má stoprocentně co dělat, aby po natáčení scén na řece Temži ve člunu rozmrznul. Natáčecí plán ale nepočká...
Nejzajímavější reportáže ze zahraničí uvidíte tuto neděli už v 9.05 na Primě v pořadu Prima SVĚT. A že se máte na co těšit, o tom vás přesvědčíme v následující videoupoutávce.

reklama

reklama

reklama