reuters

Masakr v Taiji Foto:
Agentura Reuters včera informovala, že japonští rybáři začali sezónu zabíjení delfínů. V průběhu vyvražďování zahynou tisíce extrémně inteligentních savců, kteří před smrtí prožívají neskutečná muka.
Ženy zemřely děsivou smrtí  Foto:

V Indii byla pětice žen popravena poté, co byly nařčeny z používání magie.
Dennis Sheehan zemřel ve středu ráno Foto:
Zemřel manažer slavné irské rockové kapely U2 Dennis Sheehan, bylo mu 68 let.
Nemáte v kufru nějaké kapaliny a děti?  Foto:
Devatenáctiletá dívka byla zadržena na malém letišti, když se snažila projít pasovou kontrolou. Ve svém kufru totiž ukrývala malého chlapce, kterého se snažila propašovat do města Ceuta. To je...
Zatímco je Bobbi Kristina v kómatu a její život s největší pravděpodobností skončí, okolnosti jejího případu se vyšetřují jako zločin. Pro agenturu Reuters to potvrdili vyšetřovatelé.
Miss Universe  - Obrázek 2 Foto:
Libanonská vláda nyní vyšetřuje snímek, na kterém se objevila jejich reprezentantka Saly Greige po boku Izraelky Doron Matalon.
Osud pro žerty nemá pochopení - letadlo bylo sestřeleno Foto:
Momentálně se podle zpráv agentury Reuters nedá navázat spojení s letem společnosti Air Algerie, které nedorazilo do cíle na letišti v Burkina Faso. Stroj přerušil komunikaci padesát minut od vzletu...
Herec Bob Hoskins zemřel Foto:
Ve věku 71 let zemřel v úterý večer britský herec Bob Hoskins, byl znám především filmem Falešná hra s králíkem Rogerem, kde měl za spoluherce kreslené postavy.
Chce zpropagovat svůj nový film a jste slavná moderátorka černé pleti? Tak obviňte prodavačku, že vám nechtěla prodat kabelku a je to.
Slavní italští návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana jsou v průšvihu a hrozí jim vězení! Tvůrci módní značky Dolce & Gabbana jsou obžalovaní z daňového úniku. Výše dlužné částky je závratná...

reklama

reklama

reklama