Richard Müller

Tereza Kerndlová Foto:
Ovšem ne ve skutečnosti, ale jen v novém videoklipu k singlu Nejsme To My. Tereza je totiž šťastně vdaná za svého muže Reného Mayera a nic nenasvědčuje tomu, že by k takovému rozpadu mělo dojít.
Video VIP zprávy: Ceny Žebřík vyhrála s přehledem Aneta Langerová Foto:
Plzeň se o víkendu doslova vytáhla. Hostila hned několik desítek nejlepších zpěváků a zpěvaček najednou. Rozdávaly se tam totiž ceny Žebřík za rok 2014.
Skladatel, zpěvák a dirigent Petr Hapka dnes zemřel ve svém domě na Okoři.
Slovenská skupina Team... bubeník Ivan Marček první zprava zemřelna infarkt... Foto:
Se smutnou událostí se musel popasovat nejen Pavol Habera se členy slovenské kapely Team, ale také jejich fanoušci. Nečekaná smrt bubeníka Ivana Marčeka navíc rozproudila obavy o osud kapely.
Romantik Richard Müller - Obrázek 2 Foto:
Zpěvák Richard Müller si sice sám na dárky příliš nepotrpí, ale to se netýká dárků pro jeho blízké. Na svátek svatého Valentýna se náležitě připravil a pro svou partnerku Vandu Wolfovú vybral dárek,...
Bára Munzarová se na koncert Richarda Müllera pořádně vyfikla Foto:
Herečka Bára Munzarová vyznává spíše pánský styl oblékání, který jí vyloženě sluší. Tenhle převlek za dámu se ale bohužel nepovedl.
Herečka a producentka Deana Horváthová-Jakubisková s manželem Jurajem Foto:
Kde je ta utrápená žena v černém, která si v září vyslechla verdikt soudu? Herečka a producentka Deana Horváthová-Jakubisková se rozhodla dát svůj zevnějšek do pořádku a začít se znovu bavit.
Kdo líbá Richarda Müllera? Foto:
Zpěvák Richard Müller křtil svou novou desku Hlasy, kterou nahrál se skupinou Fragile, a jako kmotra do pražského Budha Baru přijela jedna z nejkrásnějších Češek: Eva Herzigová (40)!

reklama

reklama

reklama