Roberto Cavalli

Takhle vypadá dnes! Foto:
Modelkou se stala už v pouhých 3 letech. Dnes je ale krásné Kristine Pimenové už deset let a takhle vypadá!
Beyonce  Foto:
Do newyorského Metropolitního muzea včera večer přišly celebrity světového formátu, aby se zúčastnily každoročního plesu.
Bryan Adams a Tereza Maxová jsou přátelé Foto:
V Praze je kanadský zpěvák Bryan Adams. Přivezl si i kytaru, o kterou v pátek večer přijde a počítá s tím:-) Sympaťáka s nezaměnitelným hlasem přilákala do České republiky modelka Tereza Maxová....
Neuvěřitelný trapas se stal módnímu domu Roberto Cavalli. Na fotkách, které zveřenili, vypadá zpěvačka Beyoncé jako svoje vlastní karikatura. Její nohy se ztenčily a protáhly do neuvěřitelné délky,...
Vídeňský ples na podporu boje proti AIDS letos navštívila spousta známých osobností. Přijel zpěvák Elton John, americké herečky Melanie Griffith a Hillary Swank nebo české topmodelky Tereza Maxová a...
Slavná australská zpěvačka, která za pár dní oslaví 45. narozeniny, se objevila na červeném koberci v Cannes ve smetanové róbě od italského návrháře Roberta Cavalliho.
Není divu, že se o Češkách hovoří jako o nejkrásnějších ženách. Dobrým příkladem toho jsou topmodelky Eva Herzigová, Karolína Kurková a Petra Němcová.
Ruská topmodelka Irina Shayk, přítelkyně fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda, se předvedla na filmovém festivalu v Cannes v úchvatné černé róbě, která jí odhalovala téměř celá ňadra.
Na festival do Cannes přijela Karolína Kurková. S manželem Archiem Drurym a synem Tobinem se ubytovali se na luxusní jachtě návrháře Roberta Cavalliho, jehož tvorbu topmodelka často propaguje.

reklama

reklama

reklama