Roman Zach

Sluší jí to:-) Foto:
Po zpěvačce Agátě Prachařové tady máme herečku Petru Faltýnovou. Modelka dostala malou roli v seriálu Svatby v Benátkách, kde si zahraje samu sebe.
The Tap Tap funguji už 15 let Foto:
Připravili jsme pro vás rozhovor s moderátorem Ladislavem Angelovičem o skupině The Tap Tap a o jeho spolumoderaci s Jirkou Mádlem.
Svatebčané pohromadě. Hynek s Valerií už jsou svoji Foto:
Sám sice ženatý není, teď už má ale lamač srdcí divaček seriálu Cesty domů II Roman Zach "natrénováno" alespoň před kamerou. K ženění má ovšem dost radikální postoj – podívejte se na VIDEO.
Nikol Kouklová komentuje svůj out-fit Foto:
Mladičká a velmi krásná zrzka Nikol Kouklová bude v seriálu Cesty domů svádět Romana Zacha (alias Hynka Kenigra). Také "v civilu" ovšem nenechává přítomné pány klidně spát. Občas nosí sako...
Herec Roman Zach, který se nově objevuje v seriálu Cesty domů II. jako Hynek Kenigr, si nedovede představit život s vlasní rodinou. Proč? Na to odpověděl v exklusivním videorozhovoru.
Připravte se na to, že na podzim strávíte u televize mnohem více času. Televize Prima vám totiž přináší žhavé novinky, kvůli kterým se neodtrhnete od obrazovky.

reklama

reklama

reklama